• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-1285-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

همزمان با رونمايي از 83 دستاورد اقتدارآفرین در روز ملی فناوری هسته‌ای توسط رئيس جمهور؛

مركز تحقيق وتوسعه‌ی علوم مهندسی مواد سايت هسته‌ای فردو قم افتتاح شد


مركز تحقيق وتوسعه ي علوم مهندسی مواد سايت هسته اي فردو قم همزمان با رونمايي از83 دستاورد در روز ملی فناوری هسته‌ای، به بهره برداری رسيد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، به نقل از روابط عمومي استانداري قم سيد مهدي صادقي بواسطه ي ارتباط ويدئو كنفرانس با رئيس جمهوري و با دستور آقاي دكتر روحاني، از مركز تحقيق وتوسعه ي علوم مهندسي مواد سايت هسته اي فردو قم رونمايي كرد.

استاندار قم در حاشيه اين مراسم با اشاره به اهميت دستيابي به فناوري هسته اي براي مقاصد صلح آميز گفت: اين مهم با تكيه بر نيروهاي جوان و پرانگيزه ي داخلي در كشور محقق شده است.

صادقي با بيان اينكه موفقيت هاي جمهوري اسلامي در عرصه هاي مختلف نتيجه ي صبر و پايمردي مردم است، افزود: اميدواريم با حمايت مردم و انسجام و اتحاد ملي با سرعت بيشتري در مسير توسعه و ترقي كشور گام برداريم.

انتقال اولین محموله کیک زرد تولید کارخانه شهید رضایی نژاد اردکان یزد به یو سی اف اصفهان، بهره برداری از واحد اختلاط انتقال و نمونه گیری شهید احمدی روشن در سایت غنی سازی نطنز اصفهان، بهره برداری از تست لوپ اکتیو تست سوخت راکتورهای تحقیقاتی در راکتور تحقیقاتی تهران، بهره برداری از مرکز ملی تحقیق و توسعه علوم و مهندسی مواد فردوي قم، بهره برداری از اولین شتاب دهنده خطی الکترون بومی در پژوهشگاه دانشهای بنیادین و آغاز عملیات اجرایی اولین شبیه ساز سنجش فرآیندی و آزمایشگاههای وابسته، پروژه ها و دستاوردهایی بودند که در این مراسم از طریق ویدئو کنفرانس و با دستور دکتر روحانی افتتاح شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: