• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-7614-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

کلاهبردار را شناسايي کنيد


رئيس پليس آگاهي استان با اشاره به دستگيري يک کلاهبردار حرفه اي در قم، از مالباختگان خواست پس از روئيت تصوير بدون پوشش نامبرده و در صورت شناسايي، براي طرح شکايت به پليس آگاهي استان قم مراجعه کنند. 

به گزارش ایسنا منطقه قم، سرهنگ احمد کرمي، اظهارداشت: فردي با مراجعه به مراکز خريد و رستوران ها و اجاره تاکسي هاي سطح شهر پس از خريد و يا رسيدن به مقصد بيان داشته که از طريق موبايل بانک وجوه را پرداخت مي کند و با دريافت شماره کارت، ضمن به دست آوردن مشخصات کامل صاحب کارت با انجام مانور متقلبانه و ساختن پيامک مجعول مبني بر انتقال موفقيت آميز وجه به روئيت فرد رسانده و از اين طريق کلاهبرداري مي کرد.

وي گفت: در ادامه پس از طرح شکايت در پليس آگاهي استان قم، با انجام اقدامات پليسي متهم 36 ساله شناسايي و پس از دستگيري در تحقيقات مأموران اين پليس به 10 فقره کلاهبرداري از هموطنان در شهرهاي قم، تهران، شهريار و ملارد اعتراف کرد.

سرهنگ کرمي با بيان اين که نامبرده داراي 3 فقره سابقه کيفري است، به دستور قضائي مبني بر انتشار تصوير بدون پوشش متهم اشاره و از مالباختگان خواست در صورت شناسايي، براي طرح شکايت به پليس آگاهي استان قم مراجعه کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: