• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-7714-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

استاندار قم :

توسعه خدمت رسانی مسئولان به مردم موجب افزایش سرمایه اجتماعی می شود

استاندار قم گفت: توسعه خدمت رسانی مسئولان به مردم موجب افزایش سرمایه اجتماعی و رضایتمندی آنان می شود.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، سید مهدی صادقی امشب در اولین جلسه ستاد تسهیلات زایرین و خدمات سفر ویژه نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران در ابتدا با تقدیر از تلاش مسئولان در ارائه خدمات در ایام نوروز عنوان کرد:همدلی و هم افزایی خوبی در این ایام در مسیر خدمت به زائران شاهد بوده ایم در واقع افزایش سفرها به قم نشان دهنده رضایتمندی زائرین از خدمات رسانی است.
استاندار قم افزود: توسعه خدمت رسانی مسئولان به مردم موجب افزایش سرمایه اجتماعی و رضایتمندی آنان می شود از این رو همه وظیفه دارند فعالیت ها و وظایف خود را در جهت خدمت به مردم به خوبی انجام دهند.
وی تصریح کرد: آمار مسافران ورودی به استان قم  در ایام نوروز سال 97 به میزان 8 درصد نسبت به سال گذشته افزایش پیداکرده است.
صادقی بیان کرد:به طور کلی در نوروز 97 سطح خدمات ازنظر کمی و کیفی متفاوت‌تر از سال‌های قبل بود به طور کلی توسعه خدمت رسانی مسئولان به مردم موجب افزایش سرمایه اجتماعی و رضایتمندی آنان می شود.
وی اظهار داشت:هر میزان خدمت رسانی به مردم شهروندان و مسافران افزون تر شود رضایت مردم نیز افزایش می یابد.
استاندار قم در خصوص برگزاری اعیاد شعبانیه نیز خاطرنشان کرد:مردمی برگزار شدن جشن ها نیمه شعبان موجب جذابیت و زیبایی آنها خواهد شد.
وی افزود:استان باید برای برگزاری با شکوه اعیاد شعبانیه آمادگی لازم را پیدا کند و هماهنگی لازم میان مسئولان اتخاذ گردد.
صادقی عنوان کرد:زیرساختهای لازم در پذیرایی از زائران در عید شعبان باید توسعه یابد و شرکت توزیع آب و برق استان باید زودتر از سایر دستگاه زیرساخت‌های لازم را ایجاد کند تا خللی در خدمت رسانی ایجاد نشود.
وی گفت: در این ایام پرتردد شهرداری در حوزه خدمات شهری زیرساخت های لازم را فراهم بیاورد به ویژه در راه اندازی موکب ها و ایستگاههای صلواتی باید مدیریت لازم را در نظر گرفت.
استاندار قم اظهار کرد:مردمی بودن جشن نیمه شعبان یک ظرفیت مهم است و این امر آثار و برکات زیادی به همراه دارد.
وی تصریح کرد:در جهت برنامه های فرهنگی به محتواهای غنی و ارزشمند نیاز است که می توان چنین ظرفیتی را در گوشی های همراه زائران ایجاد کرد و به اطلاع رسانی و ارائه برنامه های فرهنگی پرداخت.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: