• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۱
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 971-6387-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

کتاب "مفاتیح الحیاة" به زبان اردو منتشر شد

کتاب "مفاتیح الحیاة" اثر آیت‌الله عبدالله جوادی آملی به همت مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم اسلامی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در راولپندی به زبان اردو، ترجمه و منتشر شد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، رسول اسماعیل‌زاده‌دوزال، رئیس مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم اسلامی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با اعلام انتشار ترجمه اردو این کتاب گفت: این اثر در نوع خود اقدامی مفید و شایسته بوده و امیدواریم با ترجمه و نشر کتاب‌هایی بیشتر از این دست توانسته باشیم آثاری دیگر از فعالیت‌های علمی علما و متفکران مطرح ایرانی را به جامعه اردو زبان بشناسانیم.

وی ادامه داد: اثر آیت‌الله جوادی آملی که به جلد دوم و مکمل مفاتیح‌الجنان شهره شده ‌است، بیشتر بر روایاتی تأکید دارد که به رفتارهای فرهنگی ـ اجتماعی و حوزه اخلاق و حقوق اجتماعی مربوط می‌شود.

اسماعیل‌زاده‌دوزال با بیان اینکه این کتاب در بهار سال ۱۳۹۱ از سوی نشر اسراء منتشر شده است، گفت: مرکز ساماندهی ترجمه و نشر تلاش دارد در کنار آثار علمی و تحقیقی، آثار تبلیغی را از میان نوشته‎های برجسته‎ای انتخاب کند که مستند باشند.

وی افزود: این مرکز چارچوب‎ها و شاخص‎هایی را در نحوه تهیه محتوا و ترجمه کتاب‌ها در نظر می‌گیرد و برای انجام به سایر مراکز نشر بین‌المللی نیز ابلاغ خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: