• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-7814-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

معاینات حج تمتع 97 در قم آغاز شدمدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم گفت: انجام معاینات زائرین بیت الله الحرام برای حج سال 97 در قم آغاز شده است.

به گزارش ایسنا منطقه قم، محمد گل فشان، با اشاره به آغاز معاینات زائرین بیت الله الحرام برای حج سال 97 در قم عنوان کرد: انجام این معاینات از روز 18 فروردین ماه آغاز شده و تا 30 فروردین ماه ادامه دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم افزود: این معاینات به‌ منظور تأیید استطاعت جسمانی زائرین و احراز سلامت آن ها برای زیارت و ورود به ضیافت الهی انجام می شود.

وی تصریح کرد: در صورتی که نیازی به تمدید انجام معاینات ویژه زائران باشد این کار انجام و متعاقبا اعلام می شود.

گل فشان بیان کرد: به جهت رفاه و تکریم زائران کلیه پزشکانی که عازم حج هستند در یک محل آماده ارائه خدمات می باشند به همین جهت 7 تن از پزشکان داوطلب از روز گذشته معاینات را آغاز کرده اند.

وی افزود : محلی که برای انجام معاینات تعیین شده جهت رفاه مراجعه کنندگان دارای پارکینگ مناسب واقع در مجموعه علمی کاربردی هلال احمر در خیابان ساحلی نبش کوچه 17 می باشد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم خاطرنشان کرد: همکاران معاونت درمان و توانبخشی هلال احمر در راستای انجام معاینات، همه روزه صبح ها در محل مورد نظر، از ساعت 8 تا 12و نیم پذیرای مراجعه کنندگان و زائرین بیت الله الحرام در سال 97 هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: