• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-1485-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

استاندار قم:

ميزان پيشرفت برنامه هاي توسعه اي استان قم رصد شود

استاندار قم با اشاره به چشم اندازهاي مشخص شده براي استان قم در سال 97 گفت: ميزان پيشرفت برنامه هاي توسعه اي رصد و موانع موجود رفع شود.

به گزارش ایسنا منطقه قم، سید مهدی صادقی در جلسه شورای معاونین و مدیران استانداری قم، کار مشترک و هم افزا را در راستای اجرای برنامه های توسعه ای ضروری دانست و گفت: اگر توفیقی در سالهای اخیر حاصل شده است نتیجه ی هم افزایی مسئولان است.

وی با بیان اینکه در استان قم محور فعالیت ها برنامه و چشم اندازهای تعیین شده است، افزود: بایستی ارزیابی لازم نسبت به تحقق برنامه های مشخص شده صورت بگیرد.

صادقی با اشاره به زمانبندی اجرای پروژه ها و طرح های مختلف ادامه داد: بایستی میزان پیشرفت این طرح ها بر اساس زمانبندی با جدیت پیگیری شده و موانع موجود برطرف شود.

استاندار قم ادامه داد: نتیجه ی فعالیت های مجموعه های دولتی بایستی افزایش رضایتمندی عمومی باشد و بخشی از اعتراضات سال گذشته نتيجه ي عدم رضایت عمومی بود.

صادقی بحث امنیت را بسیار مهم توصیف کرد و با بیان اینکه مقوله ی امنیت، تنها کار اطلاعاتی و انتظامی نیست افزود: عملکرد مسئولین در حوزه های مختلف در مسیر تحقق مولفه های امنیت است و همه ی مدیران در ارتقاء امنیت نقش ایفا می کنند.

استاندار قم تولید و اشتغال را نیز از دیگر مسائل مهم کشور و استان دانست و با اشاره به نامگذاری سال جاری به عنوان حمایت از تولید داخلی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: جذب سرمایه گذاری در بخش تولید و کمک به توسعه ی واحدهای تولیدی و ارتقاء کیفی کالاها از اهم مباحث برای کمک به تولید داخلی است.

نماینده عالی دولت در استان خاطرنشان کرد: بایستی تصدی گری دولت در همه ی بخش ها کاهش یابد و طرح های موجود به بخش خصوصی واگذار شود.

صادقی تصریح کرد: اگر بخواهیم در زمینه ی خدمت به مردم توفیق حاصل شود، بایستی از هرگونه نگاه حزبی، جناحی و باندی خودداری کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: