• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-1985-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

استاندار قم:

عملگرایی مسئولان زيربناي توسعه همه جانبه كشور است

استاندار قم در جلسه شوراي فرهنگي استانداري قم فرهنگ را زيربناي توسعه‌ي همه جانبه كشور دانست و گفت: مهمترين راهكار ترقي فرهنگ عملگرايي مسئولان است.

به گزارش ایسنا منطقه قم، از روابط عمومی استانداری سید مهدی صادقی پيش از ظهر امروز در جلسه شوراي فرهنگي استانداري قم عملگرايي مسئولان در حوزه مسائل فرهنگي را بهترين راهكار براي ترويج معروف دانست.
استاندار قم با بيان اينكه فرهنگ زيربناي توسعه همه جانبه است، افزود: در احاديث و روايات ديني نيز موارد گسترده و جامعي در زمينه ي فرهنگ و اخلاق اسلامي داريم.

وي ادامه داد: با وجود تاكيدات ائمه معصومين(ع) و قرآن بر توجه به اخلاق ديني، در بسياري عرصه ها به دليل عدم پايبندي اعتقادي و عملي موفقيت حاصل نمي شود.

صادقي با بيان اينكه كار فرهنگي بايستي با  خلوص نيت و علاقه انجام شود، افزود: با بخش نامه و دستور اين مسئله محقق نخواهد شد.
استاندار همچنين يكي از كاركردهاي شركت در نماز جماعات را وحدت و انسجام دانست و گفت: ترويج نماز بايستي بواسطه ي شيوه هاي اخلاقي و فرهنگي صورت پذيرد.

مهرداد غضنفري امرايي معاون امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار قم ني در اين جلسه اظهار داشت: مباحث فرهنگي در ايران اسلامي ريشه در معارف ديني دارد.

وي قرار گرفتن استان قم در بين 5 استان برتر در حوزه نماز را مورد توجه قرار داد و گفت: اين مساله زيبنده ي اين استان نيست و در تلاش هستيم تا رتبه ي برتر كشور در اين حوزه را كسب كنيم.

غضنفری با اشاره به اینکه خروجي عملكرد مسئولان استان بايستي جلب رضايت شهروندان باشد، خاطرنشان کرد: بازديد از دستگاه هاي اجرايي به صورت دوره‌اي انجام خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: