• دوشنبه ۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-284-5
  • خبرنگار : 839601
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

بخشودگی بدهی معوق تولیدکنندگان شهرک‌های صنعتی

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم از بخشودگی بدهی های معوق تولیدکنندگان نواحی و شهرک های صنعتی خبرداد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، امير طيبي نژاد در نشست مشترك با مديركل تامين اجتماعي قم و مديركل امور اقتصادي استانداري عنوان کرد: مجموعه عوامل شركت شهرك هاي صنعتي با تمام ظرفيت و پتانسيل هاي خود در راستاي حمايت از فعالان عرصه توليد و اشتغال و همچنين رفع موانع پيش روي صنعتگران تلاش مي كند.

وي با تاكيد بر اينكه مديران واحدهاي صنعتي و سرمايه گذاران بايستي ما را در كنار خود بدانند و نه در مقابل، تصريح كرد: هدف ما ايجاد فضاي مناسب كسب وكار براي فعالان اقتصادي است و عملكرد ما نبايستي به گونه اي باشد كه واحدهاي توليدي بدليل بدهي به دستگاه هاي دولتي با مشكل روبرو شوند.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم ادامه داد: خوشبختانه با اجرايي شدن قوانين و برنامه هاي دولت در تسهيل امور مربوط به توليد و صنعت فرصت ها و راه هاي مناسبي پيش روي ادارات و مراكز خدمت رسان به فعالان اقتصادي پيش بيني شده است كه مي توان با استفاده از آن ها تا حد امكان مشكلات و موانع موجود و از جمله بدهي هاي آنها را تسهيل كرد.

وي اضافه كرد: اين شركت نيز با همين نگاه حمايتي و بر اساس سياست هاي راهبردي سازمان صنايع كوچك بخش قابل توجهي از بدهي معوق توليد كنندگان بخش خصوصي در سطح شهرك ها و نواحي صنعتي را مورد بخشودگي قرار داد و با توجه به خود درآمد و هزينه بودن شركت شهرك هاي صنعتي، سنگيني اين بخشودگي احساس مي شود، ولي بر اساس نگاه حمايتي اين شركت و افزايش بهره وري بدنبال جبران اين كسري اعتباري هستيم.

علي اصغر دادخواه مديركل تامين اجتماعي استان نيز در اين نشست بر ضرورت هماهنگي و همكاري بيشتر دستگاه هاي دولتي براي حمايت و پشتيباني از فعالان عرصه توليد و صنعت تاكيد كرد و گفت: اين اداره كل با نگاهي كاملا حمايتي و هم افزا با برنامه هاي دولتدر راستاي حمايت از توليد داخلي كمال مساعدت و همراهي را با واحد هاي صنعتي بعمل مي آورد.

وي با تاكيد بر اينكه حضور سرمايه گذاران و بخش خصوصي در استان قم كاري ارزشمند و بسيار مهم مي باشد تصريح كرد:  حضور سرمايه گذاران و تسريع در ايجاد فرصت هاي جديد شغلي و همچنين توسعه همه جانبه استان مورد تاكيد و خواست ما نيز هست و آن را به نفع مجموعه استان مي دانيم لذا تمام تلاش خود  را براي ايجاد فضايي مناسب براي بخش خصوصي و خانواده تامين اجتماعي بعمل خواهيم آورد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: