• شنبه ۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۱
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 972-1088-5
  • خبرنگار : 57009
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

رییس هیات فوتبال استان قم:

استعفا نمی‌دهم!

رییس هیات فوتبال استان قم، با بیان اینکه از سمت خودم استعفا نمی‌دهم، گفت: مجمع هیات فوتبال به من اعتماد کردند و رای دادند و تا زمانی که از من حمایت کنند، از رای آنان صیانت می‌کنم و استعفا نمی‌دهم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، کریم بهرامی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در سالن جلسات خانه جوانان قم، عنوان کرد: ظرف دو هفته گذشته اتفاقات ناگواری در سطح کشور افتاد که با کل آبروی استان بازی شد و این بازی توسط کسانی اتفاق افتاد که دنبال منافع شخصی خودشان هستند.

** در باز شدن پنجره نقل و انتقالات، نوعی زرنگی کردیم
وی با بیان اینکه تیم صبا به هیات فوتبال هیچ ارتباطی ندارد، گفت: تیم صبا با شرایطی که پیش آمد، از لیگ برتر سقوط کرد و هیچ بودجه ای در اختیار صبا قرار داده نشد و در روزهای آخر مانده به شروع لیگ دسته اول، کمیته سه نفره با ریاست استاندار تشکیل شد و بنا شد که هیات فوتبال به عنوان یک هماهنگ تیم را اداره کند؛ زمانی که قصد جذب بازیکن را داشتیم، پنجره نقل و انتقالات این تیم بسته بود و با رایزنی هایی که با سازمان لیگ انجام شد، گفتیم 10درصد بدهی های قطعی را تا یک ماه دیگر پرداخت می‌کنیم و به نوعی زرنگی کردیم تا پنجره نقل و انتقالات باز شود تا بتوانیم بازیکن به حد نیاز جذب کنیم.

رییس هیات فوتبال ادامه داد: به دلیل کمبود زمان، 20بازیکن جذب شدند و اگر یک بازیکن  کیفیت لازم را نداشت، به دلیل در دسترس نبودن بازیکن سطح بالا در آن ایام بود و بعد هم مجددا پنجره نقل و انتقالات بسته شد و کاری نتوانستیم انجام دهیم.

**فلاح دار حدود 120میلیون تومان برای صبا هزینه کرد
وی تصریح کرد: تیم دو هفته در اختیار ما بود و من مبلغی از صبا طلبکار هستم و بدهکار کسانی هستم که از آن ها قرض گرفتم، سپس اسپانسر آمد و تیم را تا هفته چهاردهم اداره کرد و بعد از آن نامه زد که نمیتواند تیم را اداره کند؛ بعد از آن آقای فلاح‌دار با یک اسپانسر صحبت کرد تا به تیم کمک کند و آن اسپانسر نیز گفته بود که شما هزینه کنید تا بعدا تمام هزینه ها را پرداخت کنم که آن اسپانسر هم حاضر به تیمداری نشد و آقای فلاح‌دار مبلغی حدود 100تا 120میلیون هزینه کرد که از تیم طلبکار است.

بهرامی افزود: بعد از آن آقای حسین زاده گفت که من هزینه تیم را می‌دهم و تیم را به او سپردند و ایشان هزینه ها را داد و نتایج تیم در آن زمان، نتایج نسبتا خوبی بود و گاهی با کم لطفی داوران نتایج را واگذار می‌کردیم.

 وی اظهار کرد: شش هفته به پایان مسابقات، مسعود راشکی به سرپرست تیم پیشنهاد داد که  هدایت این تیم که سقوطش قطعی شده است را به من بسپارید تا تجربه کسب کنم؛ ما اعلام کردیم که پولی نداریم که بدهیم و راشکی قبول کرد که هزینه های جاری تیم را پرداخت کند و اگر توانست یک پولی را نیز به بازیکنان بدهد.

رییس هیات فوتبال عنوان کرد: راشکی در ابتدای هدایت تیم به وحید نائینی، سرپرست وقت صبا اعلام کرد که به بازیکنان غیر بومی به جز جهانگیر عسگری و سید محمد امین میرداداشی، نیازی ندارد و مدارک این صحبت موجود است، ولی راشکی در مصاحبه خود کاملا برعکس اعلام کرد و گفت که تنها به جهانگیر عسگری نیازی نداشته است و مابقی بازیکنان را نگفته است که نیاز ندارد.

وی ادامه داد: پس از آن نتایج تاسف بار که به دلیل بی تجربگی مسعود راشکی به دست آمد، تیم تعطیل شد و بازی ها در سه هفته آخر توسط هیات فوتبال برگزار شد که علی رغم نداشتن تمرین، بازی نسبتا خوبی مقابل ماشین سازی تبریز ارائه شد.

** فردوسی‌پور با تمام زیرکی خود، فریب خورد
بهرامی در خصوص اتفاقات پیش آمده در برنامه نود، گفت: سبقه افرادی که در برنامه نود روی خط رفتند و آن مباحث را مطرح کردند، کاملا مشخص است، البته از این قضایا پیش آمده، من در سطح کشور متضرر شدم و مردم نسبت به من و کسانی که نامشان برده شد، بدبین شدند؛ من فکر می‌کنم آقای فردوسی‌پور با تمام زیرکی خود، فریب خورد و در این موضوع سر ایشان کلاه گذاشتند و در برنامه دوم نیز به هیچ‌کسی  اجازه دفاع ندادند.

وی در خصوص فایل صوتی منتشر شده از خود در برنامه نود بیان کرد: آن فایل صوتی یک صحبت دورهمی و دوستانه بود و این دور از اخلاق بود که آن صحبت ها را ضبط و منتشر کنند؛ من در بحث انحلال تیم صبا تصمیم گیر نیستم و این تنها یک پیشنهاد بود و این امر کاملا قانونی است؛ طبق قانون، هر شرکتی که دارایی آن کمتر از بدهی هایش باشد، عملا ورشکسته است و ضمن اینکه شرکتی هم اگر ورشکسته شود باید بدهی‌ها را پرداخت کند و رضایت طلبکاران را جلب کند و سپس اعلام ورشکستگی کند.

**مکلف به فروش ماشین نبودم و اجازه فروش داشتم
رئیس هیات فوتبال در خصوص ماشینی که بابت طلب های صبا از سازمان لیگ دریافت کطده است، گفت: هیات فوتبال طلبی از سازمان لیگ داشت و برای دریافت آن پول به سازمان لیگ مراجعه کردیم که به دلیل عدم وجود بودجه، یک ماشین به مبلغ 88میلیون و 300 هزار تومان تحویل دادند و به نوعی زرنگی کردم که این ماشین را به عنوان طلب گرفتم وگرنه سازمان لیگ پولی نمی‌داد.

**یک ریال از هیات فوتبال بابت حق ماموریت نگرفتم
وی افزود: پس از دریافت ماشین، خواستیم به نام هیات فوتبال بزنیم و چون هیات فوتبال ثبت نشده است، نمی‌شد ماشین را به نام هیات زد و به همین دلیل جلسه هیات رئیسه تشکیل شد و صورتجلسه کردیم و اجازه به نام زدن و فروش را به عنوان نماینده هیات فوتبال گرفتم و ماشین را به نام شخص خودم زدم و سپس ماشین را در پارکینگ خانه خودم گذاشتم و استفاده نکردم؛ تمام ماموریت های من توسط ماشین شخصی انجام می‌شد و یک ریال بابت حق ماموریت، پول غذا و پول بنزین از هیات فوتبال دریافت نکردم و بخاطر عشقم این هزینه ها را کردم.

**بخاطر هجمه ای که علیه من وجود داشت، ماشین را سوار شدم
بهرامی عنوان کرد: ماشین 4ماه در پارکینگ خانه ام پارک بود و عکسی که از ماشین منتشر شد از پارکینگ خانه من بوده است و در یک شب که آقایان در خانه من مهمان بودند این عکس را گرفتند؛ آن زمان عده ای می‌گفتند که من ماشین را فروختم و پول آن را به جیب زدم و به دلیل هجمه ای که علیه من در این خصوص وجود داشت، ماشینن را سوار شدم؛ آن زمان اگر ماشین را می‌فروختم، 80میلیون می‌خریدند و تا الان این پول از بین می‌رفت، ولی الان سرمایه ای برای هیات فوتبال موجود است.

**امکان مهندسی انتخابات وجود ندارد
وی در خصوص اینکه گفته می‌شود انتخابات مجمع مهندسی شده بود، تصریح کرد: افراد مجمع باید به تایید دبیر مجامع اداره کل ورزش و جوانان برسد و اگر صلاحیت لازم را نداشته باشند، حق رای ندارند و امکان مهندسی انتخابات وجود ندارد؛ بعضی ها ادعا کردند که بخاطر حمایت آن ها، من رای آوردم، کسانی که بابت آن شخص به من رای دادند، همین الان بیایند و رای خود را پس بگیرند؛ عده ای که در انتخابات شکست خوردند، به دنبال بهانه برای حاشیه سازی بودند.

** در خصوص آینده صبا تصمیم گیر نیستم
رییس هیات فوتبال در مورد آینده صبا بیان کرد: من تصمیم ساز هستم و تصمیم گیر نیستم و بعد از برگزاری آخرین بازی صبا در لیگ یک، تیم را به اداره کل برمیگردانم؛ من از خودگذشتگی کردم و تیم را در این مدت اداره کردم و باید استانداری به عنوان متولی تیم درباره آینده صبا تصمیم بگیرد.

** استعفا نمی‌دهم
وی در خصوص اینکه آیا با وجود اتفاقات پیش آمده، قصد استعفا دارد، گفت: من با نظر بعضی ها نیامدم که با نظر بعضی ها بروم و من در این شرایط سخت کنار نمی‌روم؛ برای تشکیل مجمع فوق العاده، باید اعضای مجمع به فدراسیون با ارائه دلیل درخواست تشکیل جلسه بدهند و سپس فدراسیون نوبت می‌زند برای تشکیل مجمع فوق العاده؛ مجمع به من  اعتماد کرده است و رای داده است و من باید از نظر مجمع صیانت کنم و تا زمانی که مجمع از من حمایت کند من استعفا نمی‌دهم.

 ** از برنامه 90 شکایت کرده ایم
بهرامی افزود: هیات فوتبال از برنامه 90 و کسانی که افترا زدند و آن موضوعات را مطرح کردند، شکایت کرده است؛ کسانی که آن موضوعات را مطرح کردند، باید پاسخگو باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: