• شنبه ۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۸
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 972-1188-5
  • خبرنگار : 57009
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

وحید نائینی:

بدون مدرک در تلویزیون به من تهمت زدند


سرپریت تیم امید صبای قم عنوان کرد: بدون سند و مدرک نام مرا در تلویزیون مطرح کردند و تهمت زدند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، وحید نائینی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در سالن جلسات خانه جوان قم، گفت: بعد از برنامه فشارهای زیادی به من و خانواده ام وارد شد؛ در آن برنامه به من تهمت و افترا زده شد، همان شب تلاش کردم با مسئولین 90صحبت کنم و با نمایندگان آقای فردوسی‌پور تماس گرفتم و گفتم که چرا بدون هیچ دلیل و مدرکی نام مرا آورده اند و تهمت و افترا زدند.

هزاران نفر اختلاس کردند و نامشان فاش نشد اما بدون مدرک آبروی مرا بردند

سرپرست تیم امید صبای قم تصریح کرد: هزاران نفر در این مملکت اختلاس می‌کنند ولی  نام آن‌ها  را فاش نمی‌کنند و حتی پس از اثبات اتهام، نام آن‌ها را به صورت اختصاری در رسانه  بکار می‌برند، ولی نام مرا به عنوان یک مسلمان و جانباز، بدون دلیل و مدرک اثبات شده، در تلویزیون مطرح کردند.

به فردوسی پور پیام دادم "دیدار به قیامت"

وی ادامه داد: به فردوسی‌پور زنگ زدم و پاسخگو نبود و به او پیام دادم که "دیدار به قیامت"؛ فردوسی پور دیشب تماس گرفت و به او گفتم چرا نام مرا بدون مدرک بردید و به همین دلیل از برنامه 90 و تمام کسانی که آن ادعاها را مطرح کردند شکایت کردم و آن‌ها باید در دادگاه پاسخگو باشند.

نائینی اظهار کرد: کسانی که در برنامه نود علیه من صحبت کردند، گفتند چون ما از تیم رفتیم و نائینی از ما حمایت نکرد، آن حرف ها را در برنامه زدیم؛ خانم من سیده است و همیشه آن‌ها را نفرین می‌کند.

وی افزود: آن دو بازیکن قمی که در برنامه نود آن ادعاها را مطرح کردند، گفتند مدیر کل گفته است که پول به حساب خانم نائینی واریز می‌شود؛ من پیگیری کردم و گفتند آقای عابدی چنین حرفی نزده است و تکذیب کردند و گفتند باید مشخص بشود چرا آن حرف را از قول من زده اند.

سرپرست تیم امید صبای قم در پاسخ به این سوال که آیا دستگاه‌های نظارتی با او تماس گرفتند، گفت: دیروز از حراست اداره کل تماس گرفتند و گفتند از بازرسی می‌خواهند با تو صحبت کنند و من رفتم و به عنوان مطلع از من سوالاتی را پرسیدند که من هم پاسخ دادم.

وی به احتمال شرطبندی در فوتبال قم نیز اشاره کرد و عنوان کرد: احتمال وجود شرطبندی باید پیگیری شود و اگر این ادعا، اثبات شود، باید افرادی که باعث رفتن آبروی قم شدند، مجازات شوند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: