• یکشنبه ۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-584-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قم:

مهم ترین اولویت در قم سرمایه‌گذاری در رونق گردشگری است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قم گفت: قم دارای ظرفیت های مهمی در پذیرایی زائران و مسافران است از این رو مهم ترین الویت در قم سرمایه گذاری در رونق گردشگری است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، مهرداد غضنفری ظهر امروز در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قم در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری، عنوان کرد: توسعه گردشگری جایگاه زیادی در رونق اقتصادی و اشتغال زایی دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قم افزود: قم دارای ظرفیت های مهمی در پذیرایی زائران و مسافران است از این رو مهم ترین الویت در قم سرمایه گذاری در رونق گردشگری است.

وی تصریح کرد: پرداخت تسهیلات ویژه به ظرفیت های گردشگری در قم اهمیت زیادی دارد و در این زمینه باید برنامه ریزی جامعی صورت پذیرد.

غضنفری بیان کرد: همچنین تحقق سند جامع اشتغال قم بخش زیادی از مشکلات اقتصادی را رفع می کند که این امر نیاز به همراهی مسئولان و مدیران دارد.

وی خاطرنشان کرد: برش‌ دستگاهی سند اشتغال استان قم تا روز آینده به همه دستگاههای اجرایی ابلاغ خواهد شد تا در 15 روز گزارش های لازم را در جهت رفع موانع تولید ارائه نمایند.

معاون استاندار گفت: مدیرانی که نسبت به مصوبات ستاد در رفع موانع اشتغال و تولید بی توجه باشند برخورد می شود.

وی افزود: برخی از واحدهای تولیدی که متقاضی وام بوده اند پرونده هایشان به بانک ها ارجاع داده شده اما پرونده تقاضای آن ها در بلاتکلیفی به سر می برد.

غضنفری اظهار کرد: بانک های قم باید پرونده دریافت تسهیلات اشتغال را تعیین تکلیف کنند، از طرفی متقاضیان دریافت وام نیز وضعیت پیگیری تسهیلات را مشخص سازند.

معاون استاندار خاطرنشان کرد: اگر هر دستگاهی برنامه محور باشد می توان توفیقات خوبی را در روند رفع موانع به دست آورد.

وی همچنین تصریح کرد: برخی از واحدهای آلاینده مشکلات زیست محیطی ایجاد می کنند برنامه ها باید به سمتی روند که علاوه بر رفع چالش های زیست محیطی، ظرفیت های تولید و اشتغال حفظ شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: