• دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 972-1186-5
  • خبرنگار : 839601
  • منبع خبر : گفتگو

برگزاری همایش "اقتصاد دیجیتال" در مرکزعلمی کاربردی جهاد دانشگاهی


سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی خبرداد: همایش اقتصاد دیجیتال با حضور مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات قم در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

سیده شبنم فاطمی در گفت‌وگو با خبرنگارایسنا منطقه قم، از برگزاری همایش اقتصاد دیجیتال توسط جهاد دانشگاهی خبر داد و گفت: این همایش در18 اردیبهشت ماه درسالن همایش های مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قم برگزار می‌شود.

وی افزود: باتوجه به اینکه امروزه، عرصه ی اطلاعات و ارتباطات است و یکی از مشکلات اساسی جامعه امروز مسئله اقتصاد است، بر همین اساس، برای پرداختن به این موضوعات، همایش اقتصاد دیجیتال برگزار می‌شود.

سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تصریح کرد: درواقع رویکرد این همایش، پی بردن به رابطه اقتصاد و دنیای فناوری اطلاعات است که دراین راستا از کارآفرینان نمونه در این زمینه نیز دعوت شده است تا راهکار ها و تجربیات خود را دراختیارعلاقه مندان قرار دهند.

فاطمی خاطر نشان کرد: دکترسید حسن هانی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات سخنرانی این همایش را برعهده دارد و در قالب پرسش و پاسخ به ارائه راهکار در زمینه اقتصاد دیجیتال می‌پردازد.

وی در پایان عنوان کرد: این همایش در سطح استانی و برای اولین بار با این موضوع  در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود و شرکت برای عموم علاقه مندان آزاد است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: