• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 972-1686-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

با حضور وزیر بهداشت انجام شد؛

افتتاح بیمارستان سیار عاشقان ولایت

صبح امروز با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  بیمارستان سیار عاشقان ولایت در مسجد جمکران افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، دکتر حسن قاضی زاده هاشمی، صبح امروز در بازدید از بیمارستان سیار عاشقان ولایت در مسجد جمکران، بیان کرد: افتخاری برای وزارت بهداشت است که در این ایام به زائرین مسجد مقدس جمکران، در صورت نیاز خدمات ارائه کند. 

وی افزود: در جمکران یک مجموعه درمانی مستقر وجود دارد که با کمک تولیت مسجد جمکران، در طول سال به صورت شبانه روزی خدمت ارائه می کند، ولی به دلیل ازدحام جمعیت در ایام میلاد امام زمان(عج) نیاز بود که یک بیمارستان سیار دایر شود و از دیروز این بیمارستان دایر شده است و خدمات نسبی را ارائه کرده که امروز به ظرفیت کامل می‌رسد.

در حاشیه این افتتاح، محمد شهیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قم، عنوان کرد: بیمارستان سیار عاشقان ولایت به منظور ارائه خدمت به زائرین مسجد مقدس جمکران در ایام نیمه شعبان دایر شده است و از امروز آغاز بکار می‌کند.

وی افزود: این بیمارستان شامل ۵۲ تخت و بخش های تریاژ، اتاق ویزیت، اتاق احیا، بستری مردان و زنان، آزمایشگاه، داروخانه و مراقبت های ویژه است و پزشکان عمومی و متخصص در این مجموعه درمانی به ارائه خدمت می‌پردازند.

رییس بیمارستان سیار عاشقان ولایت تصریح کرد: این بیمارستان مجهز به ۶آمبولانس است تا در صورت نیاز، بیماران را به مجموعه های درمانی داخل شهر منتقل کنند، همچنین بالگرد هوایی اورژانس نیز در صورت نیاز بیماران را از این مجموعه منتقل می‌کند.

وی ادامه داد: همچنین ۶اتوبوس آمبولانس در صحن های مختلف مستقر است تا زائرین بتوانند دسترسی آسان‌تری به واحد های درمانی داشته باشند؛ همچنین جنب درب های ورودی نیز هر یک خودرو آمبولانس مستقر شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: