• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-884-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قم:

پروژه‌های نیمه ‌تمام استان قم با پیشرفت 80 درصد در الویت اتمام است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قم گفت: پروژه‌های نیمه‌ تمام استان قم با پیشرفت فیزیکی 80 درصد در الویت اتمام است.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، سید حسن رضوی ظهر امروز در اولین کمیته برنامه ریزی شهرستان قم در تالار معصومیه فرمانداری عنوان کرد:اعتبارات مصوب استان در سال 97 در تملک دارایی‌ها حدود 146 میلیارد تومان در بخش ملی است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قم افزود:در سال 96 مبلغ 114 میلیارد تومان برای پروژه های ملی تخصیص صورت گرفته که نسبت به 96 با توجه به اتمام بیمارستان های فرقانی و شهدای نیروگاه کاهش داریم اما به طور کلی وضعیت بهتری را پیش رو داریم.
وی بیان کرد:همچنین 250 میلیارد تومان نیز اعتبار قم از محل تملک دارایی های استانی است که نسبت به سال قبل اندکی کاهش داشته است که این رقم در سال گذشته 49 درصد بوده است.
رضوی اظهار داشت:با توجه به کمبود اعتبارات پروژه‌های نیمه‌ تمام استان قم با پیشرفت فیزیکی 80 درصد در الویت اتمام است هدف ما در سال جدید این است که پروژه جدیدی را آغاز نکنیم.
وی تصریح کرد:به طور کلی شرایط نسبت به سال قبل بهتر شده است و به نظر می‌رسد مشکلات در بخش هزینه‌ای کمتر باشد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قم خاطرنشان کرد:تسهیلاتی برای خطوط گازرسانی در روستاها و روستاهای فاقد گاز و تسهیلاتی در جهت تولید و اشتغال تخصیص یافته است.
وی بیان کرد: ضمنا احداث جاده و پرداخت بدهی مجموعه های دولتی به بخش خصوصی از طریق تهاتر از جمله مواردی است که در بودجه سال جاری مورد توجه قرار دارد.
رضوی عنوان کرد:در بخش اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده نیز رقم خوبی به قم تزریق شد و 45 میلیارد و 600 میلیون تومان در اختیار روستاها و دهیاری ها قم قرار گرفت.
وی اظهار داشت:پروژه‌هایی در جهت تأمین آب شرب روستاهای استان در نظر گرفته‌شده است که با پیگیری زمینه رضایت مرم را به دست بیاوریم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: