• چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۴
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 972-6687-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی:

شیعیان در برابر شهبات علیه مهدویت و دین هوشیار هستند

عضو هیات علمی جامعة المصطفی گفت: یکی از آفات جدی در عصر غیبت، وجود شبهات پیرامون مهدویت است و شیعیان در برابر شهبات علیه مهدویت و دین هوشیار هستند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی شامگاه سه شنبه در آئین بزرگداشت نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران عنوان کرد: مساله مهدویت غیر قابل انکار است و حتی وهابی‌ها هم مهدویت را انکار نمی‌کنند.

این استاد حوزه علمیه قم افزود:انکار وجود امام مهدی(عج) همچون انکار رسالت پیامبر(ص) می باشد و این موضوع اهمیت مهدویت را نشان می دهد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از آفات جدی در عصر غیبت، وجود شبهات پیرامون مهدویت است و شیعیان در برابر شهبات علیه مهدویت و دین هوشیار هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی بیان کرد: تعیین وقت برای ظهور از آسیب‌های مهدویت است و باید کسی که برای ظهور امام زمان(عج) وقت تعیین می‌ نماید را تکذیب کرد.

وی تصریح کرد: ائمه معصومین(ع) نگران مسلمان و شیعیان در دوران غیبت و شبهات علیه دین و مهدویت بودند.

عضو هیات علمی جامعة المصطفی ادامه داد: مهم ترین هدف امام زمان(عج) برپایی حکومت جهانی دینی است ما در دوران سختی قرار داریم و با انواع شبهات علیه دین و مهدویت مواجه ایم و باید با فرهنگ انتظار خود را مهیای ظهور و مقابله با این شبهات نمائیم.

وی گفت:برای مصونیت از آسیب شبهه باید در زمان غیبت به راویان حدیث مراجعه کنیم در این باره منابع خوبی وجود دارد که باید آن ها را مطالعه کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی اظهار داشت:غفلت از رسالت شیعه در زمان انتظار نیز از آسیب های جدی در دوران غیبت است.

وی تاکید کرد:شبهات را باید به خوبی شناخت و پاسخ آن را پیدا کرد دشمنان از طریق شبهات به اهداف خود دست می یابند و میان جامعه و دینداری فاصله می اندازند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: