• چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-4914-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور:

باید برای معضل کمبود پارکینگ اطراف مسجد مقدس جمکران راهکاری اندیشید

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: با توجه به حضور گسترده خیل عاشقان، باید برای معضل کمبود پارکینگ اطراف مسجد مقدس جمکران راهکاری اندیشید.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، اسماعیل نجار شامگاه سه شنبه در جلسه ستاد تسهیلات زائرین نیمه شعبان در سالن جلسات ساختمان اداری مسجد مقدس جمکران عنوان کرد: استفاده از تجربیات سالهای قبل در مدیریت حضور زائران می تواند بخش زیادی از مشکلات را رفع نماید.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور افزود: با توجه به حضور گسترده خیل عاشقان، باید برای معضل کمبود پارکینگ اطراف مسجد مقدس جمکران راهکاری اندیشید.

وی خاطرنشان کرد: با افزایش حمل و نقل عمومی می توان از تردد خودروهای شخصی کاست و بخش زیادی از مشکلات مربوط به کمبود پارکینگ را رفع کرد.

نجار بیان کرد: اگر بتوان زمین های محدوده جمکران را برای ایجاد پارکینگ های دائمی در نظر گرفت می توان خدمات بهتری را ارائه نمود.

وی اظهار کرد: استان‌های معین برای خدمات‌رسانی به مسافران مسجد مقدس جمکران آمادگی لازم را دارند.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: همچنین مدیریت بحران کشور آمادگی لازم را برای استفاده از ظرفیت های این استان های معین در جهت رفع مشکلات مسافران و زائران در قم و ارتقای خدمت رسانی به آن ها را دارد.

وی افزود:هر سال حضور زائران در مسجد مقدس جمکران با شکوه تر از قبل می شود و این حرکت در مسیری می رود که شبیه پیاده روی حماسی در اربعین خواهد شد.

نجار عنوان کرد:این ها رسالت ما را در افزایش خدمات به زائران سنگین تر می سازد و باید در این راه هم افزایی و همدلی داشت.

وی بیان کرد:اینکه همه ظرفیت ها را برای خدمت به زائران تجمیع کرده اید با ارزش است اما باید اقدامات بیشتری را در جهت توسعه خدمات در پیش گرفت.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور افزود:با توجه به اینکه دشمنان همواره در صدد توطئه هستند یکی از مسائل مهم توجه به امنیت مسافران و زائران است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: