• شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-5314-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

پروژه بلوار امام علی(ع)، پردیسان تا پایان شهریورماه به بهره برداری می رسد

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قم عنوان کرد: عملیات تکمیلی بلوار امام علی (ع) توسط پیمانکار مربوطه در حال اجرا است و با 35 درصد پیشرفت فیزیکی، طبق برنامه‌ تا پایان شهریور به‌ صورت کامل به بهره‌ برداری می‌ رسد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، داود طلوعی از اتمام عملیات اجرایی شوراع محله هشت مسکن مهر خبر داد و افزود: زیرسازی و روسازی شوارع محله هشت مسکن مهر در سال 96 با پیشرفت فیزیکی 100 درصدی عملیات اجرایی آن خاتمه یافته و مورد بهره ‌برداری قرار گرفت.

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قم به اقدامات انجام شده در محله شش و بلوار ابوطالب نیز اشاره و خاطرنشان کرد: عملیات روسازی و جدول گذاری بخشی از بلوار ابوطالب و محله شش در سال 96 پیشرفتی 15 درصدی داشته و ادامه عملیات اجرایی آن در سال 97 تا تکمیل نهایی پروژه دنبال می‌شود.

طلوعی در خصوص آخرین وضعیت مسکن مهر شهر قم توضیح داد: از مجموع تعهد شهر قم 1051 واحد مسکن مهر باقیمانده مانده است که تعداد 673 واحد دارای پرونده قضایی است.

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قم در پایان گفت: امیدواریم با تحویل 378 واحد باقیمانده از مجموع تعهدات، در پایان شهریور سال جاری جشن اختتامیه پروژه های مسکن مهر در شهر قم را برگزار کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: