• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-6814-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

نایب رئیس شورای شهر قم:

راهکارهای موقت، مشکلات زیست‌محیطی پردیسان را حل نمی‌کند/وضعیت فاضلاب پردیسان بحرانی است

نایب رئیس شورای شهر قم گفت: راهکارهای موقت مشکلات زیست محیطی پردیسان را حل نمی‌کند و باید به دنبال راهکارهای اساسی و بلند مدت بود.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، حسن بختیاری شامگاه دوشنبه در در چهل و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر قم عنوان کرد: یکی از مطالبه های مهم مردم منطقه پردیسان در قم احداث فاضلاب است؛ متاسفانه وضعیت پردیسان در دفع فاضلاب بحرانی می باشد.

نایب رئیس شورای شهر قم افزود: راهکارهای موقت مشکلات زیست محیطی پردیسان را حل نمی کند و باید به دنبال راهکارهای اساسی و بلند مدت بود.

وی تصریح کرد: این مشکلات در آینده ما را گریبان‌گیر مسائل زیست محیطی و بهداشتی می کند، به همین دلیل اجرای شبکه فاضلاب در بخش های مختلف پردیسان باید مورد توجه ویژه ای قرار گیرد.

بختیاری اظهار کرد: مشارکت مردم و همراهی بخش دولتی می تواند در احداث تصفیه خانه موثر باشد؛ در حال حاضر احداث این طرح توسط نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی در حال پیگیری است.

وی بیان کرد: اگر مردم یک سوم هزینه های احداث تصفیه خانه را در پردیسان بدهند با تخصیص منابع دولتی نیز می توان این طرح را به سرانجام رساند.

عضو شورای اسلامی شهر قم خاطرنشان کرد: یکی از راهکارهای مهم استفاده از پساب در صنعت و کشاورزی است که در قم رغبتی در بهره گیری از این ظرفیت مهم وجود ندارد و در این شرایط سرمایه گذاران نیز حاضر به سرمایه گذاری در این بخش نیستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: