• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 972-2486-5
  • خبرنگار : 839601
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در قم

رئیس اداره نظام‌مهندسی و مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قم از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان همزمان با سراسر کشور، در استان قم خبرداد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، اسماعیل اسدی عنوان کرد: آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان در روزهای ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه امسال همزمان با سراسر کشور در استان قم برگزار می‌شود.

وی افزود: داوطلبین واجد شرایط در هفت رشته مهندسی شامل: معماری بخش‌های "نظارت، طراحی و اجرا"، عمران بخش‌های "نظارت، محاسبات و اجرا"، تأسیسات مکانیکی "طراحی و نظارت"، تأسیسات برقی "طراحی و نظارت" شهرسازی، ترافیک و نقشه‌ برداری "طراحی و نظارت" جهت اخذ پروانه اشتغال به کار مهندسی در پایه 3 در آزمون شرکت می‌کنند.

رئیس اداره نظام‌مهندسی و مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قم، تصریح کرد: ثبت ‌نام آزمون ورود به حرفه مهندسان به صورت هماهنگ از تاریخ 30بهمن ماه سال96 صورت پذیرفته است؛ همچنین آزمون در دانشگاه قم، واقع در بلوار غدیر، برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: داوطلبان می‌توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، از 17 اردیبهشت به مدت دو روز،  از طریق وب‌سایت به آدرس www.inbr.ir اقدام نمایند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: