• چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-2685-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

آیت‌الله اراکی در تجمع اعتراض آمیز حوزویان:

اعتماد به اروپا نیز جایز نیست

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه برجام پاره شده و گفته های سیاست مداران آمریکایی ارزشی برای ملت ایران ندارد، گفت: باید بدانیم که اعتماد به اروپا نیز جایز نیست آن ها نیز مانند آمریکایی‌ها عهدشکن هستند و پایبندی نسبت به تعهدات ندارند.


به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، آیت‌الله محسن اراکی ظهر امروز در تجمع بزرگ حوزویان علیه مواضع خصمانه آمریکا در مدرسه فیضیه عنوان کرد: استکبار جهانی نقش مهمی در تشکیل گروه‌های تروریستی در منطقه داشته‌اند اما حضور مدافعان حرم مانع از ورود این تروریست ها به داخل کشور شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: مستکبران همواره ظلم و ستم و بدعهدی خود را ثابت کرده اند.

وی تصریح کرد: آمریکائی ها در بدعهدی و عهد شکنی شناخته شده اند و نشان دادند که به قراردادهای خود نیز بی‌توجه هستند؛ برجام پاره شده و گفته های سیاست مداران آمریکایی ارزشی برای ملت ایران ندارد.

وی اظهار کرد: باید بدانیم که اعتماد به اروپا نیز جایز نیست آن ها نیز مانند آمریکایی‌ها عهدشکن هستند و پایبندی نسبت به تعهدات ندارند ؛ آزموده را آزمودن خطاست و نمی توان دوباره آن ها را آزمود.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی خاطرنشان کرد: دشمنان نمی توانند ما را به جنگ تهدید کنند ملت ایران هراسی از جنگ ندارند همان طور که در جنگ تحمیلی نیز رشادت و فداکاری از خود نشان دادند.

وی گفت: ما آماده جان فشانی و گوش به فرمان رهبر انقلابیم و آمادگی کاملی در مواجهه با دشمنان و ابرقدرت های جهانی داریم و از تحریم ها نمی ترسیم.

آیت الله اراکی افزود: آمریکایی ها و اروپایی ها نباید ما را به تحریم های مجدد تهدید کنند؛ این جوانان غیور توان خود را در پیشرفت های هسته ای به اثبات رساندند.

وی بیان کرد: اسرائیل نیز بداند که باید در انتظار نابودی اش باشد چرا که وعده الهی در نابودی کفار تحقق پذیر است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: