• جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-3185-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در فرماندهی حفاظت سپاه :

خروج آمریکا از برجام بی اثر است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ولی امر گفت: خروج آمریکا از برجام بی اثر است چرا که از همان ابتدا نیز آمریکا در برجام ورودی نداشت.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، حجت الاسلام و المسلمین ابوالقاسم علیزاده مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در فرماندهی حفاظت سپاه در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهر مقدس قم در مصلی قدس عنوان کرد: ملت ایران در طول تاریخ 40 ساله انقلاب حوادث و رویدادهای بی شماری را پشت سر گذاشته و از همه آن ها سرافراز بیرون آمده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در فرماندهی حفاظت سپاه افزود: ما پشتیبانی الهی در امور داریم و بر این اساس واهمه ای از چیزی نداریم؛ کفار همواره می خواهند مسلمانان را در سیطره خود قرار دهند اما قرآن کریم مسلمانان را از این توطئه کفار برحذر می دارد.

حجت الاسلام و المسلمین علیزاده بیان کرد: مسلمانان باید با ظرفیت ها و توانی که دارند توطئه های کفار را خنثی کنند؛ دشمنان چشم طمع به کشور ما دوخته اند و اگر غفلت کنیم و از ارزشها فاصله بگیریم دشمن یک قدم جلوتر آمده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در فرماندهی حفاظت سپاه خاطرنشان کرد: ملتی عزیز و موفق خواهد بود که جلوی دشمن و اهدافش را از همان خارج از مرزها می گیرد و با هوشیاری کامل، آمادگی خود را حفظ می کند.

وی با اشاره به دشمنی های آمریکا با ملت ایران گفت: خروج آمریکا از برجام بی اثر است چرا که از همان ابتدا نیز آمریکا در برجام ورودی نداشت، از زمان آغاز مذاکرات هسته ای تا شروع برجام و تصویب قطعنامه بین المللی آمریکا هیچ منفعتی برای ما نداشته است.

وی تصریح کرد: طمع آمریکا در مذاکرات تنها به موضوعات هسته ای ختم نمی شود؛ باید بدانیم آمریکا اصل نظام جمهوری اسلامی را هدف قرار داده و به دنبال بازگرداندن سلطه خود در منطقه است.

حجت الاسلام علیزاده عنوان کرد:دولت در زمینه برجام تا زمانی که از اروپا تضمین های لازم را نگرفته نباید کاری کند؛ آمریکائی ها هنوز مردم ایران را نشناخته اند و درصدد هستند با گزارشات غلط خود به شورای امنیت حاکمیت سیاسی ایران را تضعیف کنند.

حجت الاسلام و المسلمین علیزاده عنوان کرد: نباید از کانون محوری نظام اسلامی یعنی ولایت و رهبری دور شویم چرا که آسیب می بینیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: