• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 972-11487-5
  • خبرنگار : 839601
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

پدر شهید حججی:

تبلیغ موفق ابتدا باید از خانواده آغاز شود

پدر شهید حججی عنوان کرد: تبلیغ موفق ابتدا باید از خانواده شروع شود و مبلغین اگر بتوانند در خانواده خود، تربیت درست را آموزش دهند، در جامعه نیز می‌توانند تاثیرگذار باشند.

محمدرضا حججی صبح امروز در همایش مبلغین اعزامی در مجتمع فرهنگی امامزاده شاه‌سیدعلی قم عنوان کرد: شهید محسن حججی در وصیت‌نامه خود ذکر کرده است که  دوست دارد دوبار شهید شود و در این راه جان خود را فدا کند، این به دلیل این است که او خداوند و راه درست را به خوبی شناخته است.

وی افزود: همچنین او در قسمت دیگری از وصیت‌نامه خود از خداوند می‌خواهد که بخشی از مصائب اهل بیت را به او بچشاند و دیدیم که اینگونه شد و رهبری فرمودند که شهید حججی حجت خدا شد.

پدرشهید محسن حججی با بیان اینکه اگر مخلصانه کار کنید، خداوند به شما عزت می‌دهد، اظهار کرد: شهیدحججی نه آقا زاده و مجتهد بود نه سردار، او تنها یک پاسدار با ۴سال سابقه بود؛ دوربینی که فیلم او را منتشر کرد، دوربین داعش بود و آن‌ها می‌خواستند با انتشار این فیلم، رعب و وحشت ایجاد کنند ولی خداوند مکر آن‌ها را به خودشان برگرداند و به وسیله آن فیلم، به شهید حججی عزت داد و باعث شد مقدمات نابودی داعش فراهم شود.

وی ادامه داد: به واسطه خون شهید حججی و خبر شهادت او، بسیاری از اعضا داعش پشیمان شدند و در کل جهان، خبر شهادت او منتشر شد و اثر گذاری بسیار زیادی داشت؛ با انتشار خبر شهادت محسن حججی، جهانیان حقانیت انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت را دریافتند.

حججی تصریح کرد: تبلیغ موفق ابتدا باید از خانواده شروع شود و مبلغین اگر بتوانند در خانواده خود، تربیت درست را آموزش دهند، در جامعه نیز می‌توانند تاثیرگذار باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: