• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 972-12587-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

معاون اجرایی سپاه علی بن ابیطالب(ع) در قم:

نام مردم قم با نام انقلاب اسلامی و امام خمینی(ره) عجین شده است

معاون اجرایی سپاه علی بن ابیطالب(ع) در قم گفت: نام مردم قم با نام انقلاب اسلامی و امام خمینی(ره) عجین شده است و این مردم همواره در صحنه های انقلابی حضور داشته‌اند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، ستار احمدوند در ستاد بزرگداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در استانداری قم عنوان کرد: هر سال استقبال گسترده ای از سوی مردم قم در آئین بزرگداشت ارتحال امام(ره) صورت گرفته است.

معاون اجرایی سپاه علی بن ابیطالب(ع) در قم افزود: همواره شور انقلابی در مردم قم وجود داشته است، چرا که نام مردم قم با نام انقلاب اسلامی و امام خمینی(ره) عجین شده است و این مردم همواره در صحنه های انقلابی حضور داشته اند.

وی اظهار کرد: امسال نیز با توجه به هم افزایی مسئولان و دستگاههای اجرایی در اعزام زائران قمی در سالروز ارتحال امام(ره) آمادگی لازم وجود دارد.

احمدوند خاطرنشان کرد: تقارن نیمه خرداد با ماه رمضان و با وجود گرمای هوا هیچ یک موجب کاهش استقبال زائران از سفر به مرقد امام(ره) نمی شود.

وی بیان کرد: سال گذشته برای اعزام 20 هزار زائر برنامه ریزی شد که با توجه به افزایش ثبت نام 24 هزار نفر در سال گذشته به تهران اعزام شدند.

معاون اجرایی سپاه علی بن ابیطالب(ع) در قم عنوان کرد: امسال نیز ثبت نام از همه اقشار جامعه از جمله دانشجویان، کارمندان، هیات های مذهبی و دانش آموزان و ...انجام می شود امید است همچون سالهای اخیر سفری ایمن به مرقد امام(ره) انجام شود.

وی تصریح کرد: سفر بعد از نماز ظهر در روز 14 خرداد ماه از قم آغاز می شود و پس از آئین ارتحال در حرم امام(ره) زائران در قرارگاه شهید فهمیده مهمان سفره های افطاری می شوند.

احمدوند گفت:امسال آمادگی لازم جهت اعزام 20 تا 25 هزار زائر از قم وجود دارد که به زودی نحوه ثبت نام اطلاع رسانی می شود.

وی تاکید کرد:مسئولان فرهنگی نیز باید ظرفیت های فرهنگی را در این روز مورد توجه قرار دهند تا به رسالت شرعی و تکلیف فرهنگی خود جامه عمل بپوشانیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: