• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-10314-5
  • خبرنگار : 839601
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

اجرای طرح پاکسازی نقاط جرم خیز در قم

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم از اجرای طرح پاکسازی نقاط جرم خیز در ‌بخش های مختلف استان به ویژه در هسته مرکزی و حاشیه شهر مقدس قم، خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، سرهنگ صیاد درویشی بیان کرد: در اجرای طرح ها و اقدامات عملیاتی مستمر و شبانه روزی ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان، در ۴۸ ساعت گذشته، سه نفر از اراذل و اوباشی که با اقدامات شرورانه خود اقدام به رعب وحشت در بخش هایی از مناطق استان قم،می کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

وی ادامه داد: حدود ۹ نفر از دستگیری شدگان نیز مربوط به فروشندگان خرد و توزیع کنندگان مواد مخدر بودند، برخی از این اراذل اوباش نیز دارای سوابق متعدد و مکرر کیفری بودند؛ همچنین تعدادی نیز در حدود ۱۲ فقره تخریب خودرو را به نجام رساندند و تعدادی دیگر در پارک ها، با اقدام به درگیری‌ها و نزاع دسته جمعی، موجب سلب آرامش و امنیت مردم، شدند که با تلاش مستمر و شبانه روزی ماموران همگی دستگیر شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان اضافه کرد: در حوزه مواد مخدر نیز بیش از ۵۰ نفر از معتادان متجاهر و در حوزه سارقان بیش از ۱۲ نفر دستگیر که این سارقان در حوزه سرقت قطعات خودرو ،اماکن،سرقت به عنف و کیف‌ قاپی فعالیت داشتند.

وی با اشاره به دستگیری 70 نفر در این طرح تصریح کرد: نهایتاً پرونده متهمان تشکیل و برای انجام مراحل قانونی مناسب روانه زندان شدند.

سرهنگ درویشی تاکید کرد: پلیس قم این طرح‌ها را به صورت مستمر در بخش های مختلف شهر مقدس قم، دنبال می‌کند و به هیچ عنوان اجازه نخواهد داد اراذل و اوباش و کسانی که شرارت می‌کنند، به فعالیت‌های مجرمانه خود ادامه دهند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان تصریح کرد: مبارزه و برخورد جدی با توزیع کنندگان مواد مخدر را با جدیت دنبال می‌کنیم تا امنیت قابل قبولی را برای مردم به ویژه در ماه مبارک رمضان رقم بزنیم؛  از طرف دیگر در تلاش هستیم تا امنیت روانی مجرمان را به شدت کاهش دهیم و از تکرار جرم آنها در این ایام پیشگیری کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: