• چهارشنبه ۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-584-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم:

بانک‌ها در پرداخت تسهیلات اشتغال و تولید انعطاف‌پذیر باشند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم گفت: بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغال و تولید ریسک پذیر و انعطاف پذیر باشند و همکاری لازم را در جهت توسعه اشتغال و ارتقای سطح تولید داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، مهرداد غضنفری ظهر امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استانداری قم عنوان کرد: در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی همه دستگاه‌های اجرایی باید همراهی لازم را در رفع موانع داشته باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم افزود: در این راستا بانک‌ها در پرداخت تسهیلات اشتغال و تولید ریسک‌پذیر و انعطاف‌پذیر باشند و همکاری لازم را در جهت توسعه اشتغال و ارتقای سطح تولید داشته باشند.

وی تصریح کرد: استان قم با توجه به دو برابر شدن شاخص‌های جمعیتی تسهیلات مربوط به اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی را دریافت کرد.

غضنفری خاطرنشان کرد: با وجود اینکه در سال 96 برای 14 هزار نفر اشتغال ایجاد شد اما به واسطه افزایش تقاضا برای کار تعداد بیکاران در قم ثابت ماند.

وی اظهار کرد: در سال جاری نیز، متقاضیان دریافت وام تولید و اشتغال زایی برای دریافت 55 میلیارد تومان به بانک ها معرفی شدند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم افزود: تا کنون بانک‌های قم در پرداخت دو میلیارد تومان همکاری لازم را داشته اند.

وی بیان کرد: بانک‌های استان باید بیش از 70 درصد از تسهیلات رونق تولید را پوشش بدهند و موانع را در دریافت وام تسهیل نمایند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: