• دوشنبه ۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 973-188-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

صادقی تاکید کرد:

لزوم حضور خیرین ورزش‌یار در توسعه ورزش قهرمانی قم

استاندار قم با تاکید بر توسعه ورزش قهرمانی در استان گفت: فضای کنونی ورزش کشور کفاف نیازها را نمی دهد، خیرین باید در این زمینه دولت را یاری دهند تا فضاهای ورزشی با سرعت بیشتری رشد و توسعه پیدا کند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه فم، سید مهدی صادقی ظهر امروز دوشنبه ۷ خرداد در نشست هیات موسس انجمن خیرین ورزش‌یار که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به جایگاه بالای ورزش، گفت: اگر بخواهیم جامعه سالمی داشته باشیم باید خانواده سالم باشد و این امر با ورزش محقق می شود.

وی با بیان این که فضای کنونی ورزش کشور کفاف نیازها را نمی دهد، ادامه داد: خیرین باید در این زمینه دولت را یاری دهند تا فضاهای ورزشی با سرعت بیشتری رشد و توسعه پیدا کند.

استاندار قم با بیان اینکه در صورت عدم گسترش فضای ورزشی جوانان به سمت تفریحات ناسالم خواهند رفت، عنوان کرد: در بحث آسیب های اجتماعی غیر از بیکاری در حوزه جوانان مشکلات زیادی داریم؛ ورزش می تواند به حفظ جوانان کمک کند و مانع ورود آن ها به حوزه های آسیب باشد.

صادقی ایراز امیدواری کرد: با توجه به سوابق خوب و تلاش‌های مجددانه خیرین در استان قم، گام‌هایی نیز جهت گسترش فضای ورزشی برداشته شود تا اثرات مثبتش متوجه جوانان باشد.

وی با بیان این که مجموعه های دولتی باید از خیرین ورزش‌‌یار حمایت کنند، تصریح کرد: از طرق تبلیغات بایستی تمام تلاش خود را معطوف به آگاه سازی جوانان در خصوص ورزش و اثرات مثبت آن کنیم.

صادقی خاطر نشان کرد: از آنجایی که ورزش موجب ارتقاء سلامت جسمانی و روانی انسان می شود هرچه بیشتر باید به توسعه ورزش قهرمانی در استان قم کمک کرد تا زمینه ای برای جذب جوانان از سنین پایین باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: