• پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-2285-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

روز قدس، روز نمايش شكوه اتحاد و همبستگی جهان اسلام استاستاندار قم در پیامی ضمن دعوت برای حضور در راهپیمایی روز قدس آورده است: روز قدس، روز نمايش شكوه اتحاد و همبستگی جهان اسلام  وتجلي همدلي و فرياد برائت از ظلم و ستم امت واحده اسلامي بر عليه رژيم غاصب صهيونيست است.به گزارش ایسنا منطقه قم، پيام استاندار قم به مناسبت روز قدس به این شرح است:

«بسمه تعالي»

نامگذاري آخرين جمعه ماه مبارك رمضان به نام روز قدس با دورانديشي حكيمانه حضرت امام خميني(ره) حامل اين پيام مهم است كه مسئله فلسطين براي هميشه در ياد و خاطره مسلمانان عالم زنده است و بيت المقدس اين پاره تن اسلام و قبله اول مسلمين هرگز فراموش نخواهد شد.

روز قدس، روز نمايش شكوه اتحاد و همبستگی جهان اسلام  وتجلي همدلي و فرياد برائت از ظلم و ستم امت واحده اسلامي بر عليه رژيم غاصب صهيونيست است. روزي است كه قطره قطره حمايت ملت هاي آزاده و مستقل جهان از قيام ملت مظلوم و قهرمان فلسطين، اقيانوس عظيمي از خروش يكپارچه ملت هاي اسلامي، بر عليه هر گونه تجاوز و اشغالگري را در برابر ديده گان جهانيان به نمايش مي گذارد.

روز قدس امسال در حالي فرا مي رسد كه تصميم انتقال سفارت امريكا به قدس و موج جديد جنایات وحشیانه صهیونیست‌ها در كشتار مردم مظلوم و بي گناه فلسطين همچنين سكوت ننگين برخي از كشورهاي مسلمان منطقه، موجي از نفرت و كينه در ميان مسلمانان و ملت هاي بيدار ايجاد كرده و نويد يك راهپيمايي متفاوت و پرشورتر از سال هاي قبل را مي دهد. 

از اين رو مردم غيور و هميشه در صحنه ايران اسلامي، همگام با ساير مسلمانان جهان، در اين روز به صحنه آمده و فرياد رساي بيزاري از استکبار و اعلام نفرت عمومی از رژیم اشغالگر قدس را سر خواهند داد. 

اقشار مختلف مردم مؤمن و مدافع مظلوم استان مقدس قم نيز، درلبیک به ندای تاريخي امام راحل و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، با شکوه هر چه تمام تر، در راهپيمايي عظيم يوم الله روز قدس شركت كرده و با اين حضور پر شور خود، مرهمي بر دردها و آلام ملت مظلوم و ستم ديده فلسطين خواهند گذاشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: