• پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-2385-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم


روز قدس تبلور خشم و نفرت از رژیم صهیونیستی است/در تلاش اروپاییان برای حفظ برجام تردید داریم

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیش بینی مقام معظم رهبری در خصوص راهپیمایی روز قدس گفت: ایشان فرمودند راهپیمایی قدس امسال متفاوت تر از سال های گذشته خواهد بود  و یقینا این امر اتفاق خواهد افتاد چون روز قدس تبلور خشم و نفرت از  صهیونیستی و حامیانش است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه،حجت السلام و المسلمین مجتبی ذوالنور در جمع خبرنگاران با اشاره به روزی قدس اظهار کرد: مقام معظم رهبری در خصوص راهپیمایی ۲۲ بهمن پیش‌بینی کردند که تماشایی خواهد بود و این امر را مردم محقق کردند.

وی ادامه داد :امسال ایشان فرمودند راهپیمایی قدس امسال متفاوت تر از سال های گذشته است و یقینا این امر اتفاق خواهد افتاد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد:دو عامل وجود دارد که روز قدس را نسبت به سال های گذشته متفاوت کرده یکی خروج ترامپ از برجام و دومین انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس است.

وی افزود:این امر موجب خشم و نفرت و انزجار مسلمانان جهانیان شده که در راهپیمایی روز قدس تبلور پیدا خواهد کرد.

ذوالنور با بیان این که مردم هزینه های لازم را برای برجام پرداخت کردند عنوان کرد: باید آن ها به تعهدشان عمل می کردند اما آن ها با فرارشان ضربه به منافع ملی ما زدند.

وی تاکید کرد: خشم غضب ما را در روز قدس به منسه ظهور می رسد که مقدمه نابودی رژیم منحوس صهیونیستی است.

رئیس کمیته هسته ای مجلس شورای اسلامی را تقویت جبهه مقاومت را مهم ترین پیام روز قدس دانست و گفت:هر چه فشار را بیشتر کنند مقاومت افزایش میابد و موجب تقویت جبهه مقاومت می شود.

وی با اشاره به خروج آمریکا از برجام افزود: ماندن اروپاییان در این توافق نامه تقسیم کار است تا زمینه برجام جدید موشکی فراهم کنند بر این اساس در اصل خواستشان تردید داریم.

ذوالنور تاکید کرد:مطمئن هستیم چنین خواسته ای وجود ندارد و ایستادگی در مقابل آمریکا بستگی به هزینه های دارد که می خواهند بپردازند.

وی افزود : اروپاییان در مقابل آمریکا ایستادگی خواهند کرد و استقلال خود را نشان می دهند یا با پیروی از آن ها بار دیگر بردگی خود را اثبات می کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح سوال از رئیس جمهور گفت:این سوال و پنج سوال دیگر  در راستای منافع ملی و مردم است،اگر وی پاسخگو باشد موجب دلگرمی مردم می شود و انسجام افزایش پیدا می کند.

وی تصریح کرد:می گویند سوال از رئیس جمهور به مصلحت نیست اگر وی با تمام وجود برای حل مشکلات مردم به مجلس بیاید کجای این موضوع اشکال دارد.

ذوالنور خاطر نشان کرد:کسانی که با معامله گری و فشار دولت امضاء خود را پس گرفتند اکنون دنبال بهانه گرفتن می گردند که این قابل قبول نیست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: