• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-3385-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

/حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

آیت‌الله سعیدی: روز قدس، حرکت ریشه‌کن کننده‌ی رژیم صهیونیستی است


امام جمعه قم عنوان کرد: رژیم صهیونیستی که از نیل تا فرات را هدف داشت، امروز در مرزهای اشغالی خود حبس شده است و روز به روز به زوال نزدیک‌تر می شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، آیت الله سید محمد سعیدی امروز در حاشیه حضور در راهپیمایی روز قدس در جمع خبرنگاران عنوان کرد: حضور مردم در این مراسم سه نکته دارد؛ اول اینکه مردم بر اساس وظیفه شرعی، حکم امام(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری حضور پیدا می کنند.

امام جمعه قم ادامه داد: نکته دوم اینست که معمولا هر ساله قبل از انجام این مراسم بزرگ حرکت یا حرفی از سوی استکبار جهانی خصوصا آمریکا و رژیم صهیونیستی سر می زند که انگیزه مردم را بر انجام این وظیفه افزایش می دهد؛ امسال هم حرف های رئیس جمهور ابله آمریکا، حرکت های نخست وزیر رژیم صهیونیستی و ظلم و جنایت جاری در غزه، انگیزه حضور را بیشتر کرده است.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) افزود: نکته سوم اینست که این مراسم، حرکت ریشه‌کن کننده رژیم صهیونیستی است؛ بنابراین مردم با امیدواری و تجربه 40 ساله‌ که این حرکت هرچه پرشورتر باشد، رژیم صهیونیستی ضعیف تر می شود، حضور پیدا می کنند.

وی گفت: رژیم صهیونیستی که از نیل تا فرات را هدف داشت، امروز در مرزهای اشغالی خود حبس شده است و روز به روز به زوال نزدیک تر می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: