• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-7014-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

اعمال محدودیت ترافیکی در آزادراه قم - تهران


معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم از اعمال محدودیت ترافیکی در محدوده کیلومتر 5 آزادراه قم - تهران و بالعکس به مدت 2روز خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم، اکبر سلیمیان عنوان کرد: به دلیل نصب دالهای پل درحال احداث واقع در کیلومتر 5 آزادراه قم - تهران این محدودیت اعمال خواهد شد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم ادامه داد: این محدودیت از ساعت 6 صبح روز یکشنبه بیستم خردادماه جاری تا ساعت 20 روز سه شنبه بیست و دوم خردادماه اعمال و رانندگان برای ادامه سفر به مسیرهای دسترسی جایگزین هدایت می شوند.

وی، مسیردسترسی جایگزین در لاین شرقی(مسیر قم به تهران) را از طریق رمپ ورودی مجتمع خدماتی – رفاهی مهر و ماه اعلام کرد و گفت: در لاین غربی(مسیر تهران به قم) نیز رانندگان جهت ادامه مسیر می توانند از مسیر مشخصی که به همین منظور احداث شده استفاده کنند و مجددا به آزادراه وارد شوند.

سلیمیان ضمن تاکید بر رعایت کامل جوانب ایمنی و توجه به علائم راهنمایی منصوب در محل خواستار همکاری و تعامل هر چه بیشتر رانندگان با عوامل مجری طرح شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: