• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-8214-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

دبیر علمی همایش معنویت و گردشگری:

هدف برگزاری همایش معنویت و گردشگری هدفمند کردن سفرها است

دبیر علمی همایش معنویت و گردشگری گفت: هدف برگزار همایش معنوییت و گردشگری ایجاد خودآگاهی و هدفمند کردن سفرها است.
مهدیه شهراوی در گفتگو با خبرنگار ایسنا منطقه قم با اشاره برگزاری سومین همایش گردشگری و معنویت، اظهار کرد: این همایش قرار است در مهر ماه سال جاری در استان قم برگزار شود و موضوعات انتخاب شده به صورت کلی و با مفهوم عام هستند.

وی ادامه داد: علاقه‌مندان می توانند در حوزه فلسفه، جامعه شناسی هنر، زیبایی شناسی و روانشناسی با محوریت گردشگری و توسعه پایدار و موضوع گردشگری معنوی مقالات خود را ارائه دهند.

دبیر علمی همایش گردشگری و معنویت مهم‌ترین خروجی‌ این همایش را افزایش خودآگاهی اعلام کرد و گفت: سفر صرفاً حرکت یا جابجایی فیزیکی نیست بلکه مضامین  پنهان و غیر مادی در آن می تواند مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: در صورتی که در مسیر خودآگاهی قرار بگیریم، می‌توانیم انتظار داشتن سفرهایی هدفمند را داشته باشیم که منجر به رشد و تعالی هدف سفر شود.

شهراوی تصریح کرد: تاکنون تعدادی زیادی مقاله به سومین دوره همایش گردشگری و معنویت ارسال شده اما با توجه به تغییر موضوعات موجود هنوز تعداد زیادی در دسترس بازنگری است که به مرور زمان به دبیرخانه این همایش ارسال خواهد شد.

وی با اشاره به دریافت مقالات متعدد توسط دبیرخانه همایش، عنوان کرد: اساتید برجسته حوزه و دانشگاه در هیئت داوری این همایش حضور پیدا خواهند کرد تا آثار ارسالی را  در دو مرحله داوری کنند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: