• یکشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-1884-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری قم عنوان کرد:

پرداخت بیش از ۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری قم گفت: در جهت رفع موانع، بیش از ۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان قم پرداخت شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، مهرداد غضنفری ظهر امروز در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سالن جلسات فرمانداری قم با تاکید بر اهمیت حمایت از تولید و اشتغال در قم عنوان کرد: بسیاری از واحدها درگیر مشکلات مالی هستند که در این‌باره حمایت بانک‌ها می‌توانند بخش زیادی از مشکلات را رفع کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری قم افزود: در جهت رفع موانع، بیش از ۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان قم پرداخت شد.

غضنفری خاطرنشان کرد: تعامل بانک‌ها و مسئولان راهگشای حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی در قم است.

وی اظهار کرد: یکی از رویکردهای مهم در توسعه صنعت، ایجاد شهرک‌های صنعتی است که در این خصوص نباید تغییر کاربری در این شهرک ها ایجاد شود و این ظرفیت های مهم از بین رود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری قم بیان کرد: در حوزه کشاورزی نیز اقدامات خوبی به ثمر نشسته است اما باید این اقدامات توسعه یابد.

وی گفت: تصمیمات درست مسئولان و پرهیز از سلیقه ای برخورد کردن و مشارکت در توسعه زیرساختها نوید بخش حل مشکلات تولید است، باید فعالیت مسئولان به گونه ای باشد که ظرفیت های تولید و اشتغال حفظ شود و اگر واحدی درگیر این موانع است به زودی به چرخه تولید باز گردد.

وی تصریح کرد: بر اساس قانون بدهی‌های زیر یک میلیارد تومان با حمایت های ویژه می توانند به چرخه تولید بازگردند و باید برای رونق تولید از تسهیلات مناسب برخوردار باشند، بانک ها جزیی از پیکره نظام هستند و باید به دستورالعمل ها و ابلاغیه ها پایبند باشند.

وی عنوان کرد: فرصت های شغلی خوبی در احیای واحدهای صنعتی و تولیدی در قم وجود دارد که نباید از آن غفلت کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: