• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 973-11487-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

آیت الله سعیدی:

عده ای دنبال ناکارآمد جلوه دادن فعالیت نهاد رهبری در دانشگاه ها هستند


تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: عده ای می خواهند فعالیت نهاد رهبری در دانشگاه ها ناکارآمد جلوه داده شود اما با فعالیت هایی که مسئولین این نهاد دارند مانع از تحقق اهداف شوم آنها خواهد شد.
به گزارش ایسنا منطقه قم، آیت الله سید محمد سعیدی پیش از ظهر امروز در دیدار جمعی از مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان قم گفت: نمایندگان و روحانیونی که  در این نهاد در دانشگاه ها در حال فعالیت هستند، بازوان مقام معظم رهبری هستند و باید با اقتدار تمام در کار خود فعال باشند.

امام جمعه قم با اشاره به ظرفیت های قابل استفاده آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در راستای اثر بخشی معنوی و فرهنگی به دانشجویان یادآور شد: حرم مطهر بانوی کرامت در بخش فرهنگی و ایجاد روحیه معنوی در خدمت تمامی دانشجویان در استان قم و دیگر نقاط کشور است و این ظرفیت عظیم فرهنگی و معنوی می تواند به رشد دانشجویان و اساتید حاضر در دانشگاه ها کمک نماید.

مأموریت های نهاد رهبری در دانشگاه ها با اقتدار دنبال شود
تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها خاطرنشان کرد: هر امری که به این نهاد در دانشگاه ها محول شده باید با اقتدار کامل انجام پذیرد و کارها با ظرافت و قدرت انجام شود؛ البته این به معنای تکبر نیست بلکه اقتدار در مدیریت و انجام امور محوله غیر از تکبر است.

وی اضافه کرد: تمامی کارها در دانشگاه باید در راستای جلب رضایت خداوند و امام زمان(عج) باشد و روز به روز بر توانمندی های مسئولین نهاد ها از نظر علمی و دیگر جهات مدیریتی افزوده شود.

آیت الله سعیدی در پایان تاکید کرد: عده ای می خواهند فعالیت این نهاد در دانشگاه ها ناکارآمد جلوه داده شود اما با فعالیت هایی که مسئولین این نهاد دارند مانع از تحقق اهداف شوم آنها خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: