• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-8714-5
  • خبرنگار : 57009
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

افتتاح شعبه دوم اداره مشاوره و آرامش معاونت اجتماعی پلیس قم

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان از افتتاح شعبه دوم اداره مشاوره و آرامش معاونت اجتماعی این فرماندهی برای ارائه خدمات مشاوره به کارکنان ناجا و خانواده های آنان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، سرهنگ احمد صادقی در آيين افتتاح شعبه دوم اداره مشاوره و آرامش معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان، اظهار کرد: اداره مشاوره و آرامش این فرماندهی در پليس به دلیل جایگاه شغلی، طبیعت کار مردمی و خدماتی آنها همواره به عنوان یک مرجع و پناهگاه امن برای مردم محسوب می‌شود.

وی افزود: اين مراکز با کادري متشکل از حرفه‌هاي وابسته به سلامت روان، ضمن شناسايي عوامل تأثير گذار بر رکود سلامت روان، کوشش مي کند تا در صورت بروز اختلال، تدابيري جهت کاهش پيشگيري و درمان اين گونه اختلالات فراهم کند.

سرهنگ صادقی ادامه داد: در کنار ارائه خدمات مشاوره توسط پليس به همه اقشار جامعه، خدمات مشاوره رايگان به کارکنان ناجا و خانواده هاي آنان همواره مورد تاکيد هيات رئیسه ناجا بوده است.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان اضافه کرد: تدوین برنامه‌های تربیتی، بهداشتی و مشاوره اي برای حفظ سلامتی و ارتقاء بهداشت روان کارکنان که به عنوان منابع انساني و از عوامل اصلي در سازمان ناجا به حساب مي آيد و باعث افزايش بهره وري و کيفيت زندگي کاري آنها می‌شود.

سرهنگ صادقی بیان کرد: خانواده از جمله مکانی است که نقش اساسی در سلامت روان کارکنان دارد، از این رو تحکيم مباني خانواده و صيانت از خانواده ها و سهولت برخورداري خانواده و کارکنان و دسترسي آسان به خدمات روان شناسي و مشاوره، جزء اصول اوليه در تأسيس مرکز مشاوره آرامش در ناجا است.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان با اشاره به هدف از افتتاح شعبه دوم این مرکز تاکید کرد: شعبه دوم اداره مشاوره و آرامش معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با هدف خدمت به کارکنان و خانواده های آنان در مجتمع مسکوني "ياس نيروي انتظامي قم" افتتاح تا در رسيدن به احساس امنیت درون و سلامت ذهن و روان و اعتلاي ویژگی های زندگی فردی و خانوادگي گام موثري برداشته شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: