• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 973-12287-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

رئیس شورای اسلامی شهر قم:

خیابانی به نام مردم نامگذاری شود

رئیس شورای اسلامی شهر قم با تقدیر از حضور مردم در روز قدس عنوان کرد: در قم خیابانی اصلی به نام مردم نامگذاری شود.


به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، عبدالله جلالی شامگاه دوشنبه در پنجاه و یکمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم در ساختمان شهید باکری با تقدیر از حضور مردم در روز قدس عنوان کرد: ملت ایران همواره این حضور و یکپارچگی را در صحنه های مختلف به اثبات رسانده است.

رئیس شورای اسلامی شهر قم افزود: امروز دنیا هم باور کرده که اسرائیل غاصب و کودک کش است و امیدواریم به زودی شاهد اضمحلال و نابودی این رژیم جعلی باشیم.

وی تصریح کرد: این حضور با ارزش با خدمت رسانی صادقانه توسط مسئولین، مدیران و نمایندگان مردم قابل جبران است هر چند هنوز حق مطلب را ادا نکرده‌ایم.

جلالی بیان کرد: در طول تاریخ و به ویژه دوران انقلاب اسلامی حضور و حمایت مردمی موجب رشد و توسعه و بالندگی کشور شده است.

وی خاطرنشان کرد: لازم است بیش از گذشته به جایگاه مردمی توسط مسئولان توجه و اهتمام شود در این ارتباط پیشنهاد می کنیم در راستای توجه به جایگاه مردمی در قم خیابانی اصلی به نام مردم نامگذاری شود.

رئیس شورای اسلامی شهر قم عنوان کرد:هنوز در شهرهای کشور خیابانی به نام مردم نداریم از این رو نامگذاری خیابانی در قم به نام مردم می تواند از این شهر به دیگر شهرهای کشور توسعه یابد.

وی در مورد پخش مستقیم جلسه نیز اظهار داشت: گرچه خبرنگاران و اصحاب رسانه تمامی جلسه های شورا را پوشش می دهند اما در این طرح فراتر از مطبوعات و رسانه ها فضای شفاف سازی برای کسانی که به روزنامه دسترسی ندارند اهمیت دارد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: