• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-9614-5
  • خبرنگار : 839601
  • منبع خبر : گفتگو

حادثه انفجار در محدوده میدان مطهری، تلفات جانی نداشت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی قم در خصوص حادثه انفجار در میدان مطهری عنوان کرد: علت حادثه هنوز مشخص نیست و طبق مشاهدات، این حادثه، تلفات جانی نداشته است.

حمید کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنامنطقه قم در محل حادثه بیان کرد: حادثه آتش‌سوزی و نشست زمین در ابتدای خیابان حائری در ساعت 6و 50دقیقه صبح به آتش‌نشانی اعلام شد که سریعا نیروها به محل اعزام شدند.

وی افزود: در حین اطفاء حریق، نشستی گاز بسیار شدیدی رخ داد که موجب انفجار شد و یک باب مغازه به صورت کامل بر اثر این انفجار تخریب شد و یک تیر برق و درخت که در همان منطقه بود نیز به پایین سقوط کرد؛ بلافاصله پس از این اتفاق، جریانات برق، آب و گاز قطع شد تا از حوادث بعدی جلوگیری شود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: باتوجه به اظهارات حاضرین و کسبه مبنی بر حضور یک نفر در محل نشست زمین، نیروهای آتش نشانی وارد حفره شدند و با بازدیدهای اولیه، موردی مشاهده نشد.

وی ادامه داد: آواربرداری جزئی توسط آتش نشانی انجام شد و مابقی کار باید توسط نیروهای خدمات شهری شهرداری انجام شود تا نتیجه کار به طور کامل مشخص شود؛ همچنین علت حادثه هنوز مشخص نیست و باید مورد بررسی دقیق تر توسط کارشناسان قرار بگیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: