• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-4185-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

استاندار قم:

حفظ منابع آبي وظيفه‌ي ملي همه‌ي مردم استاستاندار قم با اشاره به تشكيل كارگروه ملي و استاني مقابله با كم آبي و عملياتي شدن مصوبات اين كارگروه بيان کرد: حفظ منابع آبي وظيفه‌ي ملي همه‌ي مردم است.

به گزارش ایسنا منطقه قم، سيد مهدي صادقي در آئین شکرگزاری خدمات آستان مقدس حضرت معصومه (س) در ماه رمضان كه در شبستان نجمه خاتون حرم مطهر برگزار شد، با اشاره به مسئله‌ي كاهش نزولات آسماني طي سالهاي گذشته اشاره كرد و گفت: قم نیز به جهت جغرافيايي و بدليل عدم مديريت منابع آب با مشكل كمبود منابع آب مواجه است.

استاندار قم تشكيل کارگروه ملی مقابله با کم آبی در کشور در سال جاري را مورد توجه قرار داد و گفت: كارگروه هاي استاني نیز به ریاست استاندار و دستگاه های ذی ربط تشکیل شده و جلسات آن از ابتداي سال با جديت برگزار مي شود.

صادقي بيان کرد: اهتمام داريم تا با برنامه‌ریزی و به کارگیری روش‌هاي صحيح بهره‌وري در منابع آب سازگاری و تطبیق استان با چنين شرايطي را محقق کنیم.

وي ضمن درخواست از مردم برای صرفه جویی در مصرف آب افزود: حفظ منابع آبي موجود وظيفه ي ملي هر ايراني بوده و همه بايد براي آن تلاش كنند.

استاندار قم در پايان شعار سال جاري با عنوان حمایت از کالای ایرانی را نيز مورد توجه قرار داد و گفت: مصرف کالای ایرانی نیز یک تکلیف دینی و ملی است و در اشتغال زایی، تولید و گردش اقتصادی کشور نقش بسزايي دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: