• پنجشنبه ۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-585-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

استاندار قم:

برای مقابله با توطئه های دشمن باید دعواهای سیاسی را کنار بگذاریم

استاندار قم گفت: برای مقابله با توطئه های دشمن باید دعواهای سیاسی را کنار بگذاریم تا بتوانیم در جهت رفع مشکلات فعلی نیز موفق شویم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، سید مهدی صادقی ظهر امروز در همایش روز ملی اصناف که با حضور مسئولین و روسای اتحادیه ها در سالن همایش اقتصاد اتاق اصناف قم برگزار شد، عنوان کرد: اتاق اصناف تلاش های خوبی در حمایت از واحدهای تولیدی و توزیعی و صنوف داشته است.

استاندار قم افزود: ما اطمینان داریم که نهادی همچون اتاق اصناف بهتر از دولت می‌تواند به فعالیت بپردازد و مشکلات اقتصادی را رفع کند.

وی تصریح کرد: از میان بردن مشکلات اقتصادی در گرو تقویت بخش خصوصی است و اصناف این قابلیت را دارند که هم گام با دولت توان داخلی را ارتقاء بخشند.

صادقی اظهار کرد: در شرایطی که دشمنان و در راس آن‌ها آمریکا کمر همت را بسته اند تا ایران را به سمت فروپاشی سوق دهند و با مخالفت های درون سیستمی آمریکا و اسرائیل و بدخواهان در شرایط تحریم قرار گرفته ایم باید همه توطئه ها را خنثی سازیم.

وی بیان کرد: خواسته مردم و مشکلات اقتصادی شان بر حق است اما برای مقابله با توطئه های دشمن باید دعواهای سیاسی را کنار بگذاریم تا بتوانیم در جهت رفع مشکلات فعلی نیز موفق شویم.

استاندار قم عنوان کرد: در چنین شرایطی باید عقل حاکم شود و با وحدت در برابر دشمن و اهداف شوم شان ایستادگی کنیم.

وی گفت: دشمن در صدد ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی است آن‌ها قصد دارند که با فشارها و تحریم‌های اقتصادی ما را از پا در بیاورند.

صادقی یادآور شد: رئیس جمهوری در سخنان روز گذشته خود از سر دلسوزی بیاناتی داشتند و خواستند منتقدان دولت با همگرایی جریان توطئه دشمن را خنثی کنند.

وی خاطرنشان کرد: بنا به گفته رئیس جمهوری یا باید تسلیم شویم که عقلای سیاسی و ملی ایران آن را نمی پسندند و یا دعواهای سیاسی را تداوم بخشیم که هزینه جبران ناپذیری برای نظام دارد و یا اینکه دست به وحدت و اتحاد بزنیم و مشکلات را رفع کنیم.

استاندار قم اظهار کرد: اصناف در عرصه های اقتصادی نقش تاثیرگذاری دارند و نباید اجازه بدهیم که دشمن از اعتراضات به حق مردم سوء استفاده کند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: