• شنبه ۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 974-3087-5
  • خبرنگار : 57009
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

رضایتمندی 70درصدی مخاطبین از سریال سّر دلبران

تهیه کننده سریال تلویزیونی سّر دلبران، عنوان کرد: میزان رضایتمندی مخاطبین از سریال تلویزیونی سّر دلبران، بالای 70درصد بوده است که طبق این آمار، سّر دلبران در بین سریال های تلویزیونی ماه مبارک رمضان، در رتبه اول قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، محمدرضا شفیعی در نشست صمیمانه با عوامل سریال سّر دلبران که در سالن اجتماعات انجمن های علمی حوزه در استان قم برگزار شد، بیان کرد: ساخت سریال یک فرایند طولانی است و این فرایند که از فیلمنامه و پیش تولید شروع می‌شود و نهایتا به یک فیلم تبدیل می‌شود را باید به طور کامل دید و نقد کرد و نمی‌توان آن را به صورت جزئی مورد بررسی قرار داد.

وی افزود: در صدا و سیما، سخت ترین کار، ساختن آثار مذهبی است؛ در سریال مذهبی سختی های کار بسیار است و نباید این سخت گیری ها منجر به این بشود که هر چندسال یکبار فیلم های مذهبی تولید شود؛ وقتی کار مذهبی هم ساخته می‌شود، شائبه سفارشی بودن مطرح می‌شود و این برای جامعه قابل درک نیست که سازندگان، طبق اعتقاداتشان آن فیلم را ساخته‌اند.

تهیه کننده سریال تلویزیونی سّر دلبران تصریح کرد: طبق نظرسنجی سازمان صداوسیما، سریال سّر دلبران با اختلاف کم در رده سوم بیشترین مخاطب سریال‌های تلویزیونی ماه مبارک رمضان قرار گرفت، ولی رضایتمندی از این فیلم در رده اول قرار داشت و بالای 70درصد رضایتمندی مخاطب را دریافت کرد.

وی در خصوص مشاور مذهبی این سریال که موجب انتقاداتی شده بود، خاطر نشان کرد: مشاوران اصلی سریال کسانی بودند که پس از پخش چند قسمت ابتدایی سریال، تماس گرفتند و خواستار حذف اسمشان از تیتراژ شدند؛ فیلم نامه برای یکسری از مشاوران مذهبی با دانش ارسال شد ولی آن‌ها توجهی نکردند و اثر را به درستی مورد بررسی قرار ندادند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: