• دوشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-1885-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم


معاون جديد سياسي امنيتي و اجتماعي استانداری قم معرفی شدسید محمد رضا هاشمی طي جلسه اي با حضور استاندار قم به عنوان معاون جديد سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار قم معرفي شد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، سيد مهدي صادقي در اين جلسه با اشاره به سابقه انقلابي و سياسي استان قم اظهار کرد: نخستين حركت هاي منتهي به انقلاب اسلامي از اين استان آغاز شد.

وي با بيان اينكه در سالهاي پس از پيروزي انقلاب اسلامي نيز قم هميشه منشاء‌تحولات مذهبي و سياسي بوده است، روي  كار آمدن دولت تدبير و اميد با شعار اعتدال را مورد توجه قرار داد و افزود: مديران استان قم بايستي با رعايت مشي دولت، اعتدال و ميانه روي را سرلوحه ي كار خود قرار دهند.

استاندار قم در ادامه با اشاره به دشمني هاي آمريكا در سالهاي پس از انقلاب اسلامي اشاره كرد و گفت: مسئولان آمريكا هيچ گاه دشمني خود را تا اين حد عيان و روشن ابراز نكرده اند.

وي افزود: مسئولان آمريكا بدنامي حاصل از خروج از برجام براي اين كشور را براي خود خريدند تا به يكي از دو هدف مدنظر  خود دست يابند.

صادقي يكي از اين اهداف اين كشور را تسليم كردن نظام جمهوري اسلامي عنوان كرد و گفت: همه ي عقلاي نظام بر اين باورند كه اين مسئله با منافع جمهوري اسلامي به هيچ وجه سازگار نيست و آمريكايي ها نيز به اين نتيجه رسيده اند كه اين كار عملي نيست.

استاندار قم هدف ديگر آمريكايي ها را فروپاشي از درون دانست و افزود: دشمن به دنبال استفاده از فرصت نارضايتي هاي مردم براي ايجاد شورش عمومي است كه مقابله با آن همدلي و اتحاد همه ي گروه ها و اقشار مردم را مي طلبد.

نماينده عالي دولت در استان بيان کرد: در چنين شرايطي همه ي گروه هاي سياسي نيز بايستي يكدل و متحد باشند تا آمريكايي ها از اين هدف خود نيز مايوس شوند.

وي افزود: گاهي بعضي افراد از روي دلسوزي انتقاداتي را به بخش هاي مختلف نظام وارد مي كنند كه موجب از بين رفتن اعتماد عمومي و سرمايه‌هاي اجتماعي نظام مي شود.

صادقي بيان کرد: نمي توانيم در چند جبهه با جنگ رواني دشمن مقابله كنيم، اقتصاد و توليد را رونق دهيم و از سويي با جريان هاي سياسي نيز اختلاف داشته باشيم.

استاندار قم ادامه داد: نظام پيكره واحدي است كه صدمه زدن به هر يك از بخش هاي آن در شرايط حاضر، بازي در زمين دشمن است.

نماينده عالي دولت در استان در بخش پاياني سخنان خود از فعاليت هاي آقاي احد جمالي معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار قم طي بيش از دو سال اخير قدرداني و براي وي آرزوي موفقيت نمود.

صادقي ايجاد همگرايي در بين نيروهاي سياسي استان را رمز موفقيت معاون جديد سياسي امنيتي و اجتماعي دانست و گفت: بايستي مشي و روش اعتدالي همواره در بخش هاي مختلف استان مورد توجه قرار بگيرد.

سید محمد رضا هاشمی معاون جديد سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار قم نيز در اين جلسه حوزه ي فعاليت اين معاونت را وسيع و داراي حساسيت عنوان كرد و گفت: امنيت به عنوان يكي از اولويت هاي اساسي بسترساز هرگونه فعاليت سياسي و اقتصادي است.

وي با بيان اينكه وحدت و انسجام بين قواي مختلف و گروه هاي سياسي از ضروريات شرايط حاضر كشور است بيان کرد: بالاترين سرمايه هاي نظام اسلامي مردم هستند كه همه بايد بصورت يكدل و متحد براي رفع مشكلاتشان تلاش کنیم.

معاون سياسي امنيتي اجتماعي استاندار قم گفت: ‌حقوق شهروندي از ديگر اولويت هاي دولت تدبير و اميد است كه بايستي براي تحقق آن و افزايش رضايتمندي عمومي تلاش كنيم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: