• دوشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-2185-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

ذوالنور مطرح کرد:

خنثی شدن توطئه آشوب در بازار قم/با هوشیاری مردم، از این شرایط عبور می‌کنیم


نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان این که فشار اقتصادی به مردم، موجب آشوب می‌شود، گفت: به عنوان نمونه همزمان با نا آرامی‌ها در خرمشهر و آبادان افرادی به صورت سازمان یافته اقدام به پخش اعلامیه آشوب طلبانه در بازار بزرگ قم کردند که با هوشیاری کسبه و دستگاه‌های امنیتی این توطئه خنثی شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، حجت السلام و المسلمین ذوالنور در چهارمین جلسه شورای اداری استان قم که در سالن معصومیه فرمانداری قم برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطر شهید بهشتی و شهدای هفتم تیر اظهار کرد: امروز شاهد یک جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم و باید خود را برای مسیر جدید آماده کنیم که بخشی از آن را رئیس جمهور به مدیران ارشد اجرایی کشور هشدار داد.

وی ادامه داد: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا قبل از سفر به ریاض برای عربستان پیش شرط‌هایی قرار داد تا این کشور در آینده مجاب شود سیاست‌های تحریمی نفتی آن‌ها را اجرا کند.

ذوالنور با بیان این که روش‌های جایگزین به منظور دور زدن تحریم‌های جدید وجود دارد بیان کرد: آمریکا تاکنون اقداماتی برای جلوگیری از ورود پول به ایران کرده است بر این اساس باید مدیریت منابع داشته باشیم.

وی با اشاره به برگزاری جلسات اقتصادی بین سه قوا عنوان کرد: با عنایت ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی جلساتی هر بار به ریاست یکی از قوا برگزار و راه کارهای موجود جهت برون رفت از شرایط کنونی بررسی می‌شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این جلسات به صورت هفتگی بین سه قوا برگزار و برخی از آن‌ها به مردم اطلاع رسانی می‌شود.

ذوالنور تاکید کرد: فشار اقتصادی به مردم موجب آشوب می‌شود به عنوان نمونه همزمان با نا آرامی‌ها در خرمشهر و آبادان افرادی به صورت سازمان یافته اقدام به پخش اعلامیه آشوب طلبانه در بازار بزرگ قم کردند که با هوشیاری کسبه و دستگاه‌های امنیتی این توطئه خنثی شد.

وی با بیان این که باید مدیران بیشتر به مردم خدمت کنند، تصریح کرد: با صبر می‌توان از این دوران عبورکرد و دشمنان می‌دانند استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی تزلزل ندارد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: باید دستگاه‌های اجرایی از اشرافی گری در شرایط اقتصادی کنونی کشور دوری کنند؛ با هوشیاری مردم از این شرایط عبور خواهیم کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: