• دوشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-2285-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

مدیران دولتی در راستای رضایت مردم گام بردارند


چهارمین شورای اداری استان قم به ریاست سید مهدی صادقی استاندار قم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، چهارمین شورای اداری استان قم به ریاست سید مهدی صادقی استاندار و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی و نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی در سالن معصومیه فرمانداری قم برگزار شد.

در این جلسه سید محمد رضا هاشمی معاون جديد سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار قم در سخنانی با ابراز خرسندی از حضور در شهر مقدس قم گفت: این شهر با پذیرش سالانه 25 میلیون زائر رتبه دوم را بعد از مشهد قدس دارد و شاه راه مواصلاتی 17 شهر است.

وی با تقدیر از دستگاه‌های امنیتی و شورای تأمین استان قم خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کنونی مدیران باید در راستای رضایت هرچه بیشتر مردم که سرمایه‌های اصلی نظام هستند، گام بردارند.

در ادامه این جلسه مهدی آهنین پنجه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم با اشاره به فرا رسیدن فصل تابستان و افزایش مصرف برق گفت: امسال قطعی برق در استان نداریم با وجود آن که مصرف برق در اداره‌های دولتی بالاست.

وی افزود: ادارات باید در مصرف برق صرفه جویی کنند تا مردم دچار قطعی برق نشوند و در صورت عدم همکاری آن‌ها دستگاه‌های متخلف به استاندار قم معرفی می‌شوند.

لازم به ذکر است استان قم رتبه دوم کشور در زمینه حمایت از مصرف کنندگان را کسب کرده است، که بدین منظور از دستگاه‌های برتر در زمینه حمایت از مصرف کنندگان تقدیر شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: