• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-4514-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قم:

قم هیچ شهربازی و فضای تفریحی ندارد

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قم گفت: قم هیچ شهربازی و فضای تفریحی ندارد و امروز یکی از مطالبات مهم مردم قم راه اندازی فضاهای تفریحی است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، حسن مالکی‌ نژاد شامگاه دوشنبه در پنجاه و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی در سالن جلسات ساختمان شهید باکری با اشاره به مصوبه اخذ مجوز مشارکت با موسسه فرهنگی قرآن و عترت تبیان قم در احداث و راه اندازی شهر بازی معارفی در بلوار پیامبر اعظم(ص) عنوان کرد: کار فرهنگی هزینه دارد و باید از آن حمایت شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قم افزود: بسیاری از فعالیت های شهرداری در قم نفع مالی ندارد و باید روح تنگ‌ نظری حاکم بر شهر را با انجام این چنین طرح هایی از بین ببریم.

وی خاطرنشان کرد: قم هیچ شهربازی و فضای تفریحی ندارد و امروز یکی از مطالبات مهم مردم قم راه اندازی فضاهای تفریحی است.

مالکی‌ نژاد بیان کرد: حالا که تعدادی از جوانان مستعد از خود شهر قم و محله های محروم آماده‌اند تا با تکیه بر توان داخلی و با رویکرد ما می توانیم فضایی برای تفریح کودکان ایجاد کنند باید از آن حمایت شوند.

وی گفت: این جوانان خلاق از یک آب انبار متروکه بهترین فضای فرهنگی ایجاد کرده‌اند و قطعا در آینده هم می‌توانند کارهای خلاقانه انجام دهند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قم عنوان کرد: تا کنون هر تلاشی برای راه اندازی شهر بازی در قم انجام گرفت بی فایده بود و حتی مشکلات زیادتری را برای مردم قم ایجاد کرد.

وی تصریح کرد: وقتی یکی از نیازهای مهم شهر راه اندازی فضاهای تفریحی است باید از این گونه طرح ها حمایت کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: