• پنجشنبه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-1884-5
  • خبرنگار : 57009
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

فعالیت 82 هزار واحد تولیدی و صنعتی در کشور

مشاور وزیر صنعت،معدن و تجارت در امور بین الملل از فعالیت 82 هزار واحد تولیدی و صنعتی در کشور پس از پیروز انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، محمد رضا فیاض در مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن که صبح امروز در اتاق بازرگانی صنایع و معادن قم برگزار شد، باگرامیداشت این روز گفت: فلسفه روز صنعت و معدن، شناختن صنعتگرانی است که امروز به عنوان سربازان و افسران جبهه  اقتصادی تلاش می‌کنند.

وی ادامه داد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تنها 856 واحد تولیدی فعالیت داشتند امروز به 82 هزار واحد تولیدی رسیده که نشان از رشد صدبرابری واحدهای تولیدی است.

مشاور وزیر صنعت،معدن و تجارت در امور بین الملل تصریح کرد: به آن چیزی پس از انقلاب  با تلاش صنعتگران بدست آمده باید بالید و تلاش کرد تا کمبود ها موجود و موانع بر طرف شود.

وی عنوان کرد: تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی یک واحد تحقیق و توسعه وجود نداشت اما به برکت انقلاب اسلامی، اکنون 2 هزار و 400 واحد فعال در کشور داریم.

فیاض خاطرنشان کرد: با توجه به نام گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی و چهلمین سال پیروزی انقلاب همه باید با همدلی تلاش کنیم تا موانع پیش رو تولید ملی هرچه زودتر بر طرف شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: