• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-2885-5
  • خبرنگار : 57009
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

استاندار قم:

لزوم همکاری دستگاه‌های دولتی با كميته امداد در جهت کمک به نیازمندان

استاندار قم در ديدار مدير كل كميته امداد امام خميني قم خواستار همكاري دستگاه هاي دولتي با اين نهاد براي كمك به نيازمندان شد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، سيد مهدي صادقي در دیدار با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی با اشاره به شرايط خاص كشور و فشارهاي خارجي اظهار کرد: در چنين شرايطي بايستي با مديريت بهره ور كاستي هاي موجود را رفع نماييم.

استاندار قم با بيان اينكه در چنين شرايطي بايستي از ايجاد هزينه براي كشور خودداري شود افزود:‌ برنامه ريزي ها و اظهارنظرهاي مديران و مسئولان بايستي طوري باشد كه از چالش آفريني جلوگيري نمايد.

صادقی با اشاره به اقدامات خوب كميته امداد در زمينه ي حمايت از نيازمندان بیان کرد: اين حمايت‌ها در راستاي كاهش آسيب هاي اجتماعي نقش چشمگير دارند.

استاندارقم طرح كميته امداد براي تهيه ي جهيزيه براي نوعروسان را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان كرد: دستگاه هاي دولتي بايستي حمايت هاي لازم را از اين طرح داشته باشند.

وي با بيان اينكه استفاده از كمك بخش خصوصي و خيرين نيز در اين زمينه راهگشاست تصریح کرد: بايستي با برقراري ارتباط موثر با تعاوني‌ها، اصناف و اتاق بازرگاني، از ظرفيت بالاي اين بخش‌ها در كمك به نيازمندان استفاده شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: