• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 975-4987-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان قم:

نشاط و پویایی جامعه در گرو پویایی رسانه استمدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان قم گفت: نشاط و پویایی جامعه در گرو پویایی رسانه و تلاش خبرنگاران است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، سید موسی حسینی کاشانی ظهر امروز در نخستین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها و پایگاههای خبری استان قم که در تالار مرکزی شهر برگزار شد، عنوان کرد: باید قدردان تلاش بی دریغ اصحاب رسانه و خبرنگاران در عرصه‌های مختلف خبری بود.

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان قم افزود: نشاط و پویایی جامعه در گرو پویایی رسانه و تلاش خبرنگاران است. مهم ترین ویژگی خبرنگاران مطالبه گری و پرسشگری و اخلاص است و همین امر جامعه را پویا نگاه می دارد.

حسینی کاشانی بیان کرد: رسانه ها چشم بینا و گوش شنوای جامعه هستند و همین امر زمینه توسعه و آبادانی را فراهم می کند، استان قم دارای ظرفیت های بالنده در تولید خبر و محتواست و خبرنگاران در قم با کمترین امکانات بهترین تولیدات را دارند.

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان قم اظهار کرد: عمده اخبار استان قم کشوری و فراملی است و این امر می طلبد تا مسئولان در سطح کلان نگاه ویژه‌ای به قم داشته باشند تا شاهد ارتقای وضعیت کمی و کیفی رسانه در قم باشیم.

وی گفت: نخستین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها و پایگاههای خبری استان قم با حمایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار و آثار گرانقدری به این جشنواره ارسال شد.

وی بیان کرد: در حدود 160 نفر تعداد 790 اثراز طریق سامانه جشنواره ارسال کردند که با حضور هیات داوران ارزیابی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: