• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 975-5087-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم:

خبرنگاران، دیده بان‌های نظام و پل ارتباطی میان مردم و مسئولانندمعاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم گفت: خبرنگاران، دیده بان‍‌های آگاه نظام جمهوری اسلامی و پل ارتباطی میان مردم و مسئولانند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، سید محمد رضا هاشمی ظهر امروز در نخستین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها و پایگاههای خبری استان قم که در تالار مرکزی شهر برگزار شد عنوان کرد: نقدهای منصانه و از سر دلسوزی خبرنگاران موجب پویایی جامعه است. مسئولان باید با همه وجود پذیرای این نقدهای سازنده باشند تا زمینه رشد و تعالی جامعه به وجود آید.

وی تصریح کرد: خبرنگاران، دیده بان‌های آگاه نظام جمهوری اسلامی و پل ارتباطی میان مردم و مسئولانند و جایگاه مهمی در پیشرفت کشور دارند، جامعه ای به آگاهی و بلوغ می رسد که در آن خبرنگاران با تعهد و امانتداری و دقت و حساسیت به انتشار اخبار بپردازند.

وی خاطرنشان کرد: مردم سرمایه های اجتماعی کشورند و دشمن تلاش می کند مردم را به یاس و نا امیدی برساند در این شرایط اصحاب رسانه و خبرنگاران باید با وحدت و همدلی این توطئه ها را خنثی کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم یادآور شد: خبرنگاران در بسیاری از رویدادها و رخدادهای کشور اثر گذار هستند و این ظرفیتی مهم برای از میان بردن مشکلات است.

وی گفت: شهید صارمی یکی از شخصیت های موفق در عرصه خبرنگاری بود که باید ویژگی های اخلاقی و حرفه ای و کاری وی الگوئی برای خبرنگاران متعهد باشد.

هاشمی با ابراز خرسندی از برگزاری این جشنواره عنوان کرد: این جشنواره ها در ارتقای کمی و کیفی اخبار و تولید محتواهای اثربخش تاثیر به سزایی دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: