• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۵
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 975-5287-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

خبرنگاران باید در حوزه مدیریت شهری جریان ساز باشند

قائم مقام شهردار قم گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه باید در حوزه مدیریت شهری و رفع آسیب ها جریان ساز باشند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، ابراهیم معتمدی در نخستین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها و پایگاه‌های خبری استان قم که در تالار مرکزی شهر برگزار شد عنوان کرد: جریان سازی اطلاعات در حوزه مباحث رسانه ای اهمیت زیادی دارد و موجب پویایی می‌شود و بر این اساس خبرنگاران و اصحاب رسانه باید در حوزه مدیریت شهری و رفع آسیب ها جریان ساز باشند.

وی تصریح کرد:با جریان سازی می توان اهداف متعالی در مدیریت شهری را تحقق ساخت و چشم انداز خوبی از مدیریت و اداره شهر به تصویر کشید، بی شک نقش خبرنگاران در عرصه جریان سازی مدیریت شهری بی بدیل و بی نظیر است و باید از این ظرفیت بالنده به بهترین نحو استفاده کرد.

قائم مقام شهردار قم خاطرنشان کرد:شهرداری قم در تلاش است نرم افزاری را برای ایجاد یک سیستم نظام مند جهت اطلاع رسانی به شهروندان، تعریف کند که این نرم افزاردر ایام دهه فجر رونمایی می شود؛ شهرداری قم در واقع به دنبال استقرار یک سیستم نظام مند در ارائه اطلاعات و اخباری است که توسط اصحاب رسانه تولید می شود..

معتمدی یادآور شد: فراخوان نخستین جشنواره بهترین المان‌های شهری با موضوع خبرنگاران انجام شد و در این جشنواره در حدود 100 طرح ارسال شده است؛ آثار در جریان داوری قرار گرفته و به زودی بهترین اثر و المان خبرنگاری در میدان قلم در انتهای بلوار فروسی نصب می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: