• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۰
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 975-5387-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

تجلیل از آثار برگزیده نخستین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های قم

با بررسی هیات داوران، برترین آثار نخستین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های قم تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، محمد جواد محرابی ظهر امروز در نخستین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها و پایگاههای خبری استان قم که در تالار مرکزی شهر برگزار شد عنوان کرد: بخش‌های جشنواره‌ای شامل بخش حرفه ای، ویژه و موضوعی است که بخش حرفه‌ای مشتمل بر خبر، گزارش، مصاحبه، مقاله، یادداشت، عکس، طراحی، صفحه بندی، طنز مکتوب و کاریکاتور است.

دبیر نخستین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های قم افزود: بخش ویژه نیز شامل تولیدات تحلیلی پیرامون شعار سال یعنی حمایت از کالای ایرانی و بخش موضوعی مشتمل بر موضوعات نما و منظر شهری، ظرفیت‌های گردشگری، بحران های زیست محیطی و آسیب‌های اجتماعی است.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع 794 اثر به دبیر خانه ارسال شد که 478 اثر از 136 شرکت کننده در بخش حرفه ای، 90 اثر در بخش ویژه و 226 اثر در بخش موضوعی به رقابت پرداختند.
 
محرابی اظهار کرد: برگزاری این جشنواره رویدادی مهم و تاثیر گذار در ارتقای سطح خبرنگاری و بررسی و بازخوانی معیارهاست؛ داوری آثار ارسال شده به جشنواره توسط اساتید حوزه روزنامه نگاری شامل آقایان مختاریان، خلیلی، قاضی زاده، کتابدار و صدیقی که از نامداران این حرفه هستند انجام شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: