• دوشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-4914-5
  • خبرنگار : 57009
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

آمادگی سازمان تاکسیرانی برای تامین سرویس مدارس

مدیرعامل سازمان نظارت و مدیریت تاکسیرانی شهرداری قم از آمادگی این مجموعه برای تامین و مدیریت سرویس مدارس در سال تحصیلی 97-98  خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، مرتضی عزتی با بیان اینکه سازمان نظارت و مدیریت تاکسیرانی قم همچون سال‌های گذشته در ایام بازگشائی مدارس با تمام ظرفیت ناوگان فعالیت دارد، اظهار کرد: همه ساله با شروع ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، حرکت دوباره و پرانرژی در مسیر پیشرفت علمی، توسعه پایدار و رشد و تعالی در جامعه آغاز می‌شود که این ایام را صمیمانه به دانش آموزان و دانشجویان تبریک می‌گویم.

مدیرعامل سازمان نظارت و مدیریت تاکسیرانی شهرداری قم با اشاره به تدابیر اندیشیده شده برای خدمت‌رسانی مطلوب به دانش‌آموزان در آستانه آغاز سال تحصیلی، تصریح کرد: در این راستا، سازمان برای خدمات رسانی به مسافران و دانش آموزان با اداره کل آموزش و پرورش و نیروهای راهور همکاری ویژه داشته و تاکسی‌های مورد نیاز مدارس را تامین می‌کند.

عزتی با انتقاد از بکارگیری برخی مسافربرهای شخصی توسط مدارس به عنوان سرویس مدرسه، گفت: این سازمان برای خدمات رسانی به همه مدارس شهر قم آمادگی کامل دارد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به پيش‌رو بودن ماه مهر و اختصاص 2هزار دستگاه تاكسي و خودروهاي ساماندهي جهت سرويس مدارس، شهروندان مي‌توانند با آسودگي خاطر از سيستم حمل و نقل و نقل عمومي استفاده کنند؛ چرا که ارائه خدمات مطلوب و رضايت‌بخش به دانش‌آموزان از اهداف حوزه مديريت شهري است.

مدیرعامل سازمان نظارت و مدیریت تاکسیرانی شهرداری قم بر راه اندازی نرم افزار سپند جهت کنترل و نظارت به منظور برنامه ریزی برای ارتقای کیفیت خدمات به شهروندان همزمان با بازگشایی مدارس تاکید کرد و گفت: تمامی شرکت‌های حمل و نقل تحت نظارت تاکسیرانی، واحدها و نیروهای اداری و شهری این سازمان در ایام پیش رو به صورت ویژه بر نحوه خدمات رسانی تاکسی ها نظارت دارند.

عزتی اجرای مستمر نظارت ویژه بر تاکسی‌های شهر قم را مورد تاکید قرار داد و عنوان کرد: با توجه به همکاری‌های خوب نیروهای راهور شهر در صورت مشاهده فعالیت مسافربرهای شخصی برخورد جدی با آنها می‌شود و تاکید می شود، شهروندان جهت تامین رفاه و امنیت بیشتر خود، در تمام ایام از تاکسی استفاده کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: